کتاب کشتی نو عروسان

اثر جوجو مویز از انتشارات میلاد - مترجم: محسن خادمی-عاشقانه ها

انتظار نداشتم كه هرگز دوباره او را ببينم آن‌ هم در يك چنين جايی. خيلی وقت بود او را در ته ذهنم پنهان كرده بودم. حضور فيزيكی او مرا شوك‌زده نكرد بلكه غم و اندوهی كه در چهره‌اش بود مرا به شدت لرزاند. پير و سالخورده شده و ديگر خبری از آن شكوه و زيبايی جوانی در وجودش نبود. راستش را بخواهيد ديدن او در اين وضعيت مرا به ياد فناپذيری خودم انداخت. هرگز گمان نمی‌كردم در چنين وضعيتی با او روبه‌رو شوم اما وقتی ياد دورانی می‌افتم كه با هم پشت سر گذاشته‌ايم به سرنوشت اعتقاد پيدا می‌كنم آن هم بعد از سال‌ها دوری... ؛


خرید کتاب کشتی نو عروسان
جستجوی کتاب کشتی نو عروسان در گودریدز

معرفی کتاب کشتی نو عروسان از نگاه کاربران
من از این رمان خوشگلی بودم. من واقعا می توانم بگویم که من از اینکه چگونه در آن شرکت کردم و علاقه ای به آن داشت، شوکه شدم. جوجو مویس با هم داستان های چهار زن بسیار متفاوت را به یک شاهکار جامع می بخشد. من شگفت زده شدم که حتی در گفتن چنین داستان پیچیده، هیچ یک از داستان های زن احساس دستگاه های واقعی و یا مانند دستگاه های پلاستیکی؛ حتی اسرارآمیزهایی که در اطراف آنها قرار دارد، در آنچه که به صورت طبیعی احساس می شود، پراکنده شده است. هیچ چیزی در مورد این کتاب اجباری نبوده و یا تحریم شده است، که مشکل من با داستان بسیار مدرن است. به غیر از عادت فکری @ story-in-a-story * که در شکل یک راوی سالخورده که تنها در فصل اول و آخر ظاهر می شود، من کل رمان را به عنوان یک داستان محرمانه و زیبا دیدم.

مشاهده لینک اصلی
من واقعا داستان های عروس ها را دوست داشتم. قطعه از نشریات و مقالات در آغاز هر فصل اطلاعاتی بود. این جهش جهشی که این زنان به دست آوردند، در پشت خانه ها، خانواده ها و همه چیز آشنا بود که برای سفر به چندین هفته برای پیوستن به همسرانشان به سختی صرف وقت می کردند. چه چیزی آنها را در خانه های جدیدشان انتظار می رود؟ آیا آنها به خانواده های جدیدشان پذیرفته می شوند؟ هر چند منحرف شده بود، جریان داستان بود. به نظر می رسید انتقال و پریدن از یک کاراکتر به یک دیگر به شیوه ای نسبتا غیر مجزا. برای طرفداران داستان های تاریخی، خواندن مقرون به صرفه است. به طور واقعی 3.5 ستاره.

مشاهده لینک اصلی
چنین کتاب خارق العاده ای به مراتب عمیق تر و یا زنان بعد از جنگ سال 1945 متمرکز بود. چگونه این هزاران نفر از زنان جنگ عروس ها را بر روی اقیانوس به انگلستان سفر کرد. من این کتاب شگفت انگیزی را که توسط Jo Jo Moyes نوشته شده بود را دوست داشتم. او مطمئنا مورد علاقه من است در واقع! کشف که در این سفر است. بسیاری از داستان ها توسط بسیاری از زنان مختلف که همگی رنج می برند، گفته شده اند. تاریخچه این سفر تا کنون برای همه این زنان فقیر است. من واقعا از تمام این داستان های مختلف لذت بردم. کتاب تاریخی شگفت انگیز این را معلوم کرد. من خودم به عنوان استرالیایی خودم از این کتاب لذت بردم. من این کتاب را به همه توصیه می کنم !!

مشاهده لینک اصلی
در سال 1946، پس از مذاکرات دقیق بین دولت های بریتانیا و استرالیا، HMS ویکتوریا سیدنی را با بیش از 600 عروس @ wr بر روی هیئت مدیره و 1000 کارمند دریایی ترک کرد. عروسها همه شهروندان استرالیایی بودند که طی دوران جنگ با یک شهروند انگلیس ازدواج کرده بودند و در بسیاری از موارد، شوهرشان را سالها درگذشت. این زمان زمانی است که پرواز بین سیدنی و لندن فقط آغاز شده بود (در 63 ساعت سریع!)، استرالیایی ها توسط بسیاری از بریتانیایی ها به عنوان کشمکش های بریتانیایی دیده می شدند و دکوروم و شهرت مهم تر از بسیاری از شخصیت های دیگر بود. این رمان یک حساب کاربری fictionalized از این سفر، متمرکز بر چهار کاراکتر است که یک اسکله برای سفر 6 هفته مشترک. این کتاب در سال 2002 شروع و پایان می یابد، اما 95٪ کتاب دیگر بر اساس سفر HMS Victorias است. در طی شش هفته، پس زمینه هر یک از این زنان و اسرارهایی را که حفظ می کنند یاد می گیریم. ما همچنین بیننده خوب را در کشتی کاپیتان و افسر نیروی دریایی دریافت کنید. یکی دیگر از رمان بزرگ Moyes است که واقعا در توسعه شخصیت (شاید به جز یک کتاب) فوق العاده است و داستان بزرگ در مورد بخش مهمی از تاریخ ما است.

مشاهده لینک اصلی
یکی دیگر از کتاب های بزرگ توسط Jojo Moyes. وقتی زمان خیلی کوتاه است، به نظر نمی رسد که آن را بخوانید. اما وقتی این اتفاق می افتد، متوجه می شوید که کتاب خیلی سریع به پایان رسید :)

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب کشتی نو عروسان


 کتاب قفس پادشاه
 کتاب به پیوست دوستت دارم
 کتاب همسر ببر
 کتاب من دختری زشت رو بودم
 کتاب نامه ای از پکن
 کتاب عصر بی گناهی