کتاب پلی به سوی جاودانگی

اثر ریچارد باخ از انتشارات باغ نو - مترجم: فهیمه سارخانی-عاشقانه ها

پلی به سوی جاودانگی، اثر: «ریچارددیوید باخ»، ترجمه: «فهیمه سارخانی »


خرید کتاب پلی به سوی جاودانگی
جستجوی کتاب پلی به سوی جاودانگی در گودریدز

معرفی کتاب پلی به سوی جاودانگی از نگاه کاربران
مایکل باختین این ایده را به نام گفت و گو در حالی که ماهیت فرم ادبی را که به نام رمان است، تدوین کرد. باختین پلیفونی را به عنوان بزرگترین کیفیت ژانر شناسایی می کند که بدین معنی است که توانایی وی در درون یک کار متفاوت است. عناصر متناقض گوناگون در یک اثر ادبی تک وجود دارند که مکمل یکدیگرند. قطعه ای خوب ادبی که نشان دهنده ی رشته های ایدئولوژیک متفاوت است بدون تاثیری بر صدای مرکزی یا غالب نویسنده. موضوع ریچارد باچ در رمان «پل» جستوجوی او برای soulmate و مفهومش درباره عشق است، و همچنین نحوه پیدا کردن همسر واقعی خود را. با این حال، این ایده یکی از ایده های بسیاری است که در این کار مورد بحث قرار گرفته است؛ در همان زمان، ایده عشق در کار غالب می شود. شما می توانید صداهای مختلفی را در این متن پیدا کنید؛ باخ که علیه نهاد ازدواج است علیه کلیسای نهادینه شده؛ علیه مدافعان آزادی فردی؛ و غیره و غیره. بر خلاف این، او یک مرد متاهل است، او در جستجوی هماهنگی روحانی است، او محافظ محافظه کار سیستم دولتی است. مفهوم soulmate، به گفته باخ، \"زن کامل در میان بسیاری\" است. شما نمیتوانید یک زن کامل را پیدا کنید، اما می توانید کمال را در میان بسیاری پیدا کنید. او بسیاری از زنها را ملاقات کرد و از شیوه زندگی لذت برد. خلبان باچ از چندین مکان بازدید کرد و زنان جدید و جدیدی را در همه جا یافت. این ایده به این معنی نیست که او مجذوب است، بلکه به برتری انسان نفس اعتقاد دارد و نمی خواهد برده داری باشد. او برای کمال شخصی خود جستجو کرد. باک معتقد بود که فلسفه مذهبی خاصی وجود دارد که در آن شخص فردی کمال را به دست می آورد. او با روحیه صحبت می کند و می تواند چیزها را پیش بینی کند. قدرت روح انسان بالاتر از هر قدرت در جهان است. مفاهیم عشق و موسیقی و همه چیز او در مقایسه با لسلی، همسر واقعی او است. او فکر کرد که عشق به معنی درک آزادی های فردی و هویت منحصر به فرد است. زندگی پر از یادگیری است، آنها از یکدیگر آموخته، زندگی را با اعتماد متقابل و عشق پیشرفت کرده اند.

مشاهده لینک اصلی
کلوچه خالص یکی از بدترین کتاب ها، من واقعا خواندن را تا زمانی که من تمام کردم (البته من صادقانه نمی دانم چگونه انجام دادم). این احتمالا تنها رتبه بندی ستاره ای است که از من می بینید، زیرا کتاب های زیادی وجود دارد که در آن زمان برای نابودی آن ها بسیار سخت است. من فقط خواندن کسانی را که من از آن لذت نمی برم، متوقف می کنم، و من آنها را نمیفهمم. من هم با نوشتن نظرات بد مشکلی دارم، چون من فکر نمی کنم عادلانه با نویسنده باشد. اگر من آن را دوست ندارم، و من اتفاق می افتد به پایان برسد (که احتمالا نیست)، به اندازه کافی عادلانه است، نظر من و من به راحتی آن را از ترکیب مخلوط. در این مورد، من حکم خودم را نقض می کنم و می گویم که این کتاب همانطور که می آید، به عنوان شیرین است و هرگز ناشر را پیدا نکرده بود. باخ چنین موفقیت عظیمی را در مورد پرنده ای نداشت. من یک داستان عاشقانه خوب را دوست دارم، اما به طرز وحشیانه و خودخواهانه این که این شخصیت نوشته شده است، آقای راجرز به اندازه کافی می تواند بر روی ژاکت کت و شلوار خود رالف را لرزاند. @ تا زمانی که من تو را از دست نداده ام، عزیزم، من فکر کردم، عزیزم عاشق بانوی دوست داشتنی عاقلانه است؟ این یک قطعه واقعی است، و یک کتاب کامل از این چرخه طنز کوسه است. درخت کریسمس، محرک عاشق مخلوط با نویسندگان مشتاق، جذب بیش از حد خود را فقط برای خواندن خوب نیست.

مشاهده لینک اصلی
یک کتاب ترسناک! اولین رتبه 0 ستاره من است. من نمی فهمم که چگونه هر کسی می تواند هر ستاره ای را به این کتاب بدهد. این صادقانه نظر من در مورد آنها را به عنوان انسان کاهش می دهد. آیا آنها سیزده سال هستند؟ آیا آنها واقعا زندگی خود را با تمام عمق و تنوع و عوارض خود زندگی نمی کردند؟ من باید دانستم که من چه کسی بودم، چون یکی از دو کتاب بود که دوست پسر من گفت که نمی تواند پایان یابد. اما من به دنبال انتقام بودم، زیرا او بعد از اینکه من آن را خسته کننده گفتم، خواندن طاعون را می خوانم. درس آموخته است - زمانی که انتقام انگیزه اصلی شماست، چیزها تمایل به عقب ماندگی دارند. برای اینکه روشن باشد: این کتاب خسته کننده ترین، سهازدهه ترین قطعه سطحی است. واقعا بارف ارزشمند است. این امر به دانستن اینکه باخ و @ soulmate @ به پایان رسیدن طلاق می رسند کمک نمی کند، اما حتی از کنار آن، به عنوان یک تکه از ادبیات، این کتاب suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.Un این مرد حتی نمی تواند نوشتن. دو علامت تعجب در صفحه اول. برای تأکید برIm رفتن به ملاقات با همسرم امروز! @ @ فقط فکر می کنم، امروز روز من با او ملاقات! @ و یا برخی از چنین sh! T. Ugghhh چه اتلاف روز.

مشاهده لینک اصلی
اگرچه در @ titlelove story @ این موضوع کمتر از یک @ romance @ و بیشتر از یک سفر روحی و روحی برای شخصیت اصلی / راوی @ ریچارد است. @ در او اتفاق میافتد (تا حدودی داستان عاشقانه) آیا همه چیز قابل توجه یا جالب نیست که صادق باشیم، اما باچ ضعف خلوص احساسات احساسات را کاملا ترسیم می کند. همانطور که ریچارد از جستجوی عشق می خواهد برای اجتناب از رقص و در اطراف روابط طولانی مدت خود با دیگران پشت سر بگذارد، شما نمی توانید کمک کنید، اما به خودتان بگویید، من، دقیقا همانطور که احساس کردم. @ Bachs شخصیت نیمه رسانهای @ Richard @ خوب نمیاد انتقاد از این کتاب معمول است که باخ یک نویسنده ی یک بعدی است و @ Bridge @ به سادگی @ Jonathon Livingston Seagull @ اگر جایگزین یادگیری در مورد پرواز با یادگیری عشق و پرنده با یک انسان است که نوعی زخم است. اما این نوع از نقطه است. این درس نیست که از @ ریچارد آموخته شود، گاهی اوقات، اغلب در روابط عاشقانه، ما کسی هستیم که بیشتر به خودمان راه می یابد. نمیتوانید آن را به عنوان یک کتاب فلسفی مانند @ JLS @ یا @ Illusions @ (یکی دیگر از موارد مورد علاقه من) بخوانید، اما برای صداقت که بچ احساسات را در صفحه قرار می دهد. خواندن شما از @ Bridge @ در مورد شنیدن این که چه اتفاقی برای ریچارد اتفاق می افتد کمتر خواهد بود و بیشتر درباره یادآوری چه اتفاقی برای شما اتفاق افتاده است. بسیار واقعی برای یک کتاب بسیار جعلی است.در این یادداشت ... شما می دانید که منظور من زمانی که شما به پنجم یا بیشتر می رسد یا خیر. این کتاب اوج لذت عاطفی خود را می گیرد، شخصیت های اصلی را حل می کند و نویسنده معتقد است که احتمالا باید پایان آن باشد. نه نه او برای پیشگویی گسترده ای ادامه می دهد که واقعا می توان آن را فقط به عنوان باخ به عنوان یک کوسه عجیب و غریب پرتاب کرد. کاملا کتاب را دوست دارم اما هنگامی که راوی در مورد چگونگی این قسمت صحبت می کند، باید کتاب را به پایان برساند، فقط آن را به پایان برساند و به او نرسیده به این که منزل وحشتناکی که صفحات آخر کتاب را نگه می دارد، به او پیوست.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب به یک دیدگاه کامل خودی در مورد ترس مردان از مسائل مربوط به تعهد می دهد. من می ترسم دیدگاه مثبت و آرامشبخش نیست ... تلاش زیادی برای کمک به یک مرد برای غلبه بر چنین ترسهای طول می کشد، اما سوال دیگری که بعد از آن در ذهنم تداوم داشت، بود: آیا واقعا ارزشش را دارد؟ @ @ آیا کسی وجود دارد که چه کسی ارزش ریختن تمام درد و دلهره ؟! @ ریچارد باخ نویسنده بسیار حساس و حساس است، هیچ نیکلاس اسپارک ... هیچ عاشقانه است که هنوز هم دو پا خود را بر روی زمین است. این شگفت انگیز بود که بخش ازدواج ذکر شده بود، به طرز عجیبی گریه کرد که به عنوان یک گام طبیعی، نه به عنوان قله ای از داستان ... به نظر می رسید مثل همه چیز، منجر به آن لحظه ای شگفت انگیز از گفتن \"من دوست دارم ...\" ازدواج صرفا یک قدم در سفر طولانی است. من دوست داشتم که تاکید بر روی داشتن بچه ها وجود داشته باشد یا تصویری از یک خانواده کوچک شاد را نداشته باشم ... همه چیز در مورد زندگی با شخصی است که شما به عنوان همسر خود درک می کنید، مهم نیست که چه تفاوت هایی بین شما وجود دارد ... آن یک دوست صمیمی شما مایل به رها کردن برخی از آزادی های خود را در برابر دیگر آزادی ها و شادی است که شما هرگز نمی دانست وجود داشته است. نامه شکسته شاهکار، فصل من مورد علاقه من است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب پلی به سوی جاودانگی


 کتاب قهرمان
 کتاب جستارهایی در باب عشق
 کتاب طلسم سایه
 کتاب هرگز فراموشت نخواهم کرد
 کتاب کنار رودخانه پیدرا نشستم و گریه کردم
 کتاب عشق با حروف کوچک