کتاب مرگ مورگان

اثر آن تایلر از انتشارات افراز - مترجم: کیهان بهمنی-عاشقانه ها

مورگان گارور در فروشگاه سخت افزار Cullens در شمال بالتیمور کار می کند. او دارای هفت دختر و یک همسر گرامی است، اما وقتی که او به منطقه خاکستری متوسط می رود، خانه اش رو به زوال می اندازد. سپس مورگان دو تازه جوان جوان دوست داشتنی را در شرایطی به سختی می گیرد - و همه سه کشف می کنند که هیچ کس قلب ایمن نیست.


خرید کتاب مرگ مورگان
جستجوی کتاب مرگ مورگان در گودریدز

معرفی کتاب مرگ مورگان از نگاه کاربران
من خواندن کتاب های آن تیلر را برای شخصیت های دمدمی مزاجی می خوانم و این یکی در این جنبه نا امید نیست. به هر حال من یک سال پیش از خواندن رمانهایش خوشم آمد. مورگان مرد بسیار نابالغ میانی با گنجه پر از لباس هایی است که او به عنوان لباس روزانه استفاده می کند. او دوست دارد روزانه به ویژگی های شخصیت خود بدل کند اما در عین حال به نظر نمی رسد سازگار با تغییر در دیگران باشد. هر کس دیگر باید باقی بماند من از کتاب و شخصیت ها لذت بردم ولی هنوز رتبه سه را نمیدانستم چون چیزی در مورد کتاب فقط به نظر می رسید ... شاید کمی فریبنده باشد که بتوانم بفهمم ... کمی بعد به نظر می رسید که کتاب کمی بعد از ظهر کمی کشید، اما پایان دادم .

مشاهده لینک اصلی
آن تایلر آن را دوباره انجام داده است. من به شخصیت هایی که بسیار عجیب و غریب هستند اشاره می کنم که واقعا نمی خواهم آنها را بدانم، و در عین حال، به طرز شگفت انگیزی از منحرفی که من نمی توانم کمک کنم اما برای آنها کشیده شده ام. و سپس این است که به رسمیت شناختن صفات شخصی من در شخصیت ها. و به همین دلیل است که من هر عنوان آن تایلر را می خوانم، دستانم را می گیرم. این جواهر در کتابخانه عمومی MN در دریاچه Moose منتظر من بود. @ او اعتقاد نداشت که در جهان چیزی وجود دارد که واقعا او را خوشحال کند. مگر اینکه شاید او بتواند یک منظومه شمسی کامل را دقیقا به شیوه خود بیاورد، نه سیاره ای که بی پروا باشد. از او چی انتظار داشت؟ او می پرسد او ساکت بود @

مشاهده لینک اصلی
من خوش شانس بودم که آن تیلر را دیدم. Ive بسیاری از سبک نوشتن توصیفی خود را یاد می گیرید. رمان های او خیلی بزرگ است! او می داند که چگونه با کلمات بازی می کند، مثل اینکه آنها زنده هستند. اگر واقعا میخواهید نوشتن توصیفی را تمرین کنید، توصیه میکنم آن تایلر کار کند. در مورد این کتاب، من دوست داشتم که چگونه تایلر تمام کاراکترها را در داستان بخواند. او روی شخصیت اصلی متمرکز نبود اما او توانست اهمیت هر شخصیت را به نمایش بگذارد. این کتاب یک حساب ساده از این جهان پر از مردم مختلف است. نقاط اتصال را متصل کنید. مردم متصل هستند عاشق و معشوق. والدین غریبه ها ما همه متصل هستیم

مشاهده لینک اصلی
جوان من عاشق جهان بودم که آن تیلر و شخصیت های نجیبش را ساخت. عجیب و غریب آنها به نظر می رسد عجیب و غریب به طوری که زندگی واقعی به نظر می رسد عجیب و غریب هنگامی که شما متوقف و در نظر گرفتن آن. من شام را در رستوران دوست داشتنی، Saint Maybe، Tourist Accidental دوست داشتم. با این حال من با این کار مبارزه کردم. من نمی دانم آیا آن شما آن است یا من؟ شاید من فقط مسن تر، واقع گرایانه تر و مضطرب هستم و نمی توانم این زندگی را بیشتر ببینم. یا شاید داستانهای شما همیشه خودآگاهانه حیرت انگیز و غیرقابل تصور بود اما پس از آن من می توانم با آن رول، در حال حاضر من نمی توانم. من فقط مورگان را تحریک و باور نکردنی پیدا کردم. من واقعا هیچ کدام از شخصیت های زیر پوستی نداشتم و خواندن این احساس را به عنوان یک کاری انجام دادم.

مشاهده لینک اصلی
1980 [نه سال 1960 به عنوان لیست خوب آن لیست]، Baltimore.Entertaining، افرادی که کارهای بسیار عجیب و غریب انجام نمی دهند من احساس نمی کنم که من باید به شدت در مورد هر یک از آن فکر می کنم ... آیا تایلر همیشه در نوشتن او بسیار بصری است؟ این داستان در فیلم بسیار بهتر می شود - دیدن عروسک ها و نمایش های عروسکی لذت بخش تر از خواندن توصیف آنها، همان با تمام لباس های عجیب و غریب است که مورگان می پوشد، هر روز متفاوت است. شاید من از دست رفته عمیق تر به معنی، و یا شاید این نوع شخصیت فقط با من تازگی ... هنوز، خواندن آن خوب است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مرگ مورگان


 کتاب نادیا
 کتاب قصر آبی
 کتاب سیاه برازنده ی توست
 کتاب کتاب عجایب : واینزبرگ اوهایو
 کتاب شرلی
 کتاب ادام بید