کتاب ما دروغگو بودیم

اثر امیلی لاکهارت از انتشارات میلکان - مترجم: کاوان بشیری-عاشقانه ها

پدرم آخرین چمدانش را روی صندلیِ عقبِ مرسدس گذاشت و استارت زد.
بعد یک تپانچه درآورد و توی سینه‌ام شلیک کرد. من در باغچه ایستاده بودم و افتادم. سوراخِ گلوله بازِ باز شد و قلبم از قفسه‌ی سینه درآمد و وسطِ گُل‌ها افتاد. خون شَتَک زد از زخمِ بازم، بعد از چشم‌هایم، از گوش‌هایم، دهنم.
کادنس از خانواده‌ای قدیمی و متشخص است که عادت دارند همیشه بی‌نقص به نظر بیایند؛ حتا در چشم خودشان، حتا به قیمت پنهان‌کاری. عادتِ دیگرشان این است که همه‌ی تابستان‌ها، کل خانواده به جزیره‌ی شخصی‌شان می‌روند. بعد در تابستان پانزده حادثه‌ای رخ می‌دهد و کادنس حافظه‌اش را از دست می‌دهد. کسی از حادثه حرف نمی‌زند و رفتارِ همه از همیشه عجیب‌تر شده است. بعد تابستان شانزده اجازه نمی‌دهند کادنس به جزیره بیاید. تابستان هفده خانواده او را در جزیره می‌پذیرد، اما همه بیمار شده‌اند و خانه‌ی قدیمی و خاطره‌انگیزشان را کوبیده‌اند و خانه‌ای مدرن به جایش ساخته‌اند و کماکان هیچ‌کس حاضر نیست برایش تعریف کند چه بر سرش آمده. حتا دخترخاله‌ها و پسرخاله‌هایش که حاضر نشده بودند پس از آن حادثه و غیبت دراز با او هیچ ارتباطی برقرار کنند، الان طوری رفتار می‌کنند که انگار همه‌چیز بر روال سابق است.
ما دروغگو بودیم رُمانی پیچیده و مدرن با فضایی تعلیقی و پایان‌بندی بی‌نهایت غافل‌گیرانه است که بعید است به این آسانی فراموشش کنید. کتاب را بخوانید و اگر کسی پرسید پایانِ قصه چه می‌شود، مثل همه‌ی شخصیت‌های داستان دروغ بگویید.


خرید کتاب ما دروغگو بودیم
جستجوی کتاب ما دروغگو بودیم در گودریدز

معرفی کتاب ما دروغگو بودیم از نگاه کاربران
ارباب خوب، این کتاب.

مشاهده لینک اصلی
2.5 واقعا می خواستم این کتاب را دوست داشته باشم. هیجان انگیز آن به ساحل است. اگرچه من از آن متنفر نیستم، نمیتوانم خودم را معرفی کنم. شما هم آن را دوست دارید یا از آن متنفرید. من دوست داشتم درمورد خانواده اش در تابستان هر جزیره ای را بخوانم و هم با هم بخوابم. همه چیز دیگر به پایان رسید به سقوط برای من. من نمی توانم به نوشتن متوسل شود که کتاب را برای من خراب کرد. شما می توانید پایان را ببینید ... خواندن سریع برای تابستان ... فقط برای من نشد!

مشاهده لینک اصلی
3.5 ما Sinclairs هستند. خوشگل. منافع آسیب دیده. دروغگوها ما در تابستان در یک جزیره خصوصی در ساحل ماساچوست زندگی می کنیم. و شاید این همه چیزی است که شما باید بدانید. [خطای تصویر] من همیشه به داستان خطوط داستان پادشاه Lear-ish می نگرم (من دوست دارم شاه لیر) - و بیشتر از این، این متناسب با این لایحه است. من آرزو می کنم که ما بیشتر از سه خط مادری متمرکز شده باشیم ... اما این نکته ای نیست که من فکر می کنم YA بوده است. من همچنین فکر می کنم که بدون پایان پیچ و خم بهتر بود (اوه چند بار باید این را بگویم؟) همه شما احتمالا می دانید که آنچه در حال حاضر است ... اما نگران نباش من نمی خواهم آنرا بسازم ... فقط در مورد. [تصویر خطا] جوان، زیبا، بور، غنی و زندگی در یک جزیره خصوصی ... برای تلفن های موبایل بسیار وحشتناک نمی کند؟ اما اجازه ندهید که شما را احمق کنید - ثروتمند می تواند همانند هر کسی آسیب دیده باشد ... و Cadence قصد دارد به شما داستان غم انگیز خود را بگوید ... [خطای تصویر] سه پسر عموی نوجوان - جانی، میرن و راوی ما، Cadence - تابستان های خود را در جزیره پدران خود در ماساچوست صرف کنید. پس از گذراندن تابستان با پدرش در اروپا، Cadence در کنار این جزیره تلاش می کند که با کمک پسرعمویش خود را دوباره به دست آورد - و گات او را شکست دهد. . او مادرش را به یاد می آورد و از پول، خانه ها و پدربزرگ هایش فریب می دهد، اما آنچه او نمی فهمد، این است که چگونه دو تابستان گذشته به نیمه برهنه و ناخودآگاه برسد. [تصویر خطا] به من نگویید اشتباه - من دوست داشتم ما جادوها - من فکر می کنم آن را از عصبانیت بیش از حد و SQUEEEIIIIING رنج می برد ... اما شاید اگر من 30 سال جوانتر بود - من نیز در حال فشار بیش از حد. Sqqqqqqququuuuuuuuuuuuuuuuuueee !!! * سرفه سرفه ... عصبانیت * بله، نه - من خیلی پیر شده ام.

مشاهده لینک اصلی
â € œHe تفکر و شور و شوق بود. قهوه و طعم و مزه من می توانستم تا ابد نگاهش کنم. \"این مهم نیست که چند بار این کتاب را بخوانم، همیشه در احساسات من درست می شود. من شدیدا این را به همه توصیه میکنم. نقد و بررسی: اجازه دهید شروع کنم با گفتن این است که این بهترین کتابی است که تا کنون در این سال خوانده ام. این کتاب به من یادآوری تمام تابستان هایی که من با پسرعمویشان سپری کردم. به یادم آمد از ساحل. مرا یادآور گرما و پدر بزرگ آنها ممکن است هر دو در آرامش بمانند. این کتاب به من عشق واقعی را یادآوری کرد و تمام فداکاری هایی که با آن درمی آید. مرا از تمام مراجعه کرد که به اندازه کافی نگران بودم که بگویم نه، و تمام وقت من به اندازه کافی نگران نبودم به عنوان یک پاسخ پاسخ نگرفته است. این کتاب در مورد دروغ، بلکه حقیقت است. درباره زندگی و مرگ است. درباره غم و اندوه و گناه است. درباره فراموش کردن و همچنین یادآوری می شود. ما دروغگو بودیم، اما چه می شد اگر نبودیم؟

مشاهده لینک اصلی
â € œIt همه به نظر می رسد خیلی غم انگیز، بنابراین غیر قابل تحمل غم انگیز برای یک ثانیه، به فکر افسانه دوست داشتنی قدیمی با نوسان. ما هرگز به درخت نمی دانستیم که چقدر آن را دوست داشتیم. ما هرگز آنرا نامی ندیدیم، هرگز برای آن کاری نکردیم. »

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ما دروغگو بودیم


 کتاب پی یر و لوسی
 کتاب کیش و مات
 کتاب تلفن ثابت
 کتاب دفترچه یادداشت قرمز
 کتاب تلخ و شیرین
 کتاب بی صدایی