کتاب طلسم سایه

اثر نورا رابرتز از انتشارات در دانش بهمن - مترجم: سارا زرگر-عاشقانه ها

Meara Quinn بهترین دوست Branna است، خواهر در همه اما خون است. مسیرهای او و کانر تقریبا هر روز تقریبا متوقف می شود، چون کانر گردشگران را در مسیر پیاده روی می برد و Meara آنها را روی اسب سواری در حومه سرسبز راهنمایی می کند. او چشمهای یک کولی و بدن یک الهه دارد ... چیزهایی که کانر همیشه تصور کرده است - تا زمانی که قلموی خود را با مرگ برانگیخته می کند آنها را به یک خلط سریع و گرم تبدیل می کند. بسیاری از زنان راه خود را به تخت کانر پیدا کرده اند، اما تاکنون هیچیک از آنها به قلب او نرسیده است. ناامید کننده است، مریا فقط با گرما، نگران از دست دادن خودش و دوستی اش - به چیزی بیشتر است. اما به زودی، کانر شاهد نیروی کامل و خشم از آنچه در خون اوست اجرا می شود. و هنگامی که گذشته خود را مانند مه میچرخاند، او به خانواده و دوستانش احتیاج دارد، و تهدید به پایان دادن به همه او را دوست دارد ...


خرید کتاب طلسم سایه
جستجوی کتاب طلسم سایه در گودریدز

معرفی کتاب طلسم سایه از نگاه کاربران
â~ ... â~ ... â ... ... â~ ... ✠© (این یک بررسی از کتاب صوتی است.) خوب، من هرگز از این راوی، آلن Smyth، قبل از آن را شنیده ام و من مجددا او را به دنبال او. او مکث مسیر. هم. غالبا. و لهجه صحیح نیست. من می خوام به Kindle تبدیلش کنم با این حال، تصمیم گرفتم آن را سرعت دهم - راه بالا! - به عنوان من تا به حال تاریخ به پایان برساند برای یک چالش. (به علاوه، من در تعطیلات رانندگی کردم.) این به برخی کمک کرد، اما کافی نبود. ناامید کننده، به عنوان من راوی را در اولین کتاب در سری، کاترین Kellgren؛ او استثنایی بود. و من می دانم که سوزان اریکسن (که سریال In The Death را خیلی باشکوه می کند) بعدی را انجام می دهد، بنابراین من از طریق آن کار می کنم. با این حال، من از این مجموعه فریبنده لذت می برم. رابرتز با کارهایtime travel @ یا جنس تناسخ به خوبی کار می کند - اگر بتوانید آن را یکی از آن ها نامید. معمولا، من پیش بینی های طولانی را نمی کنم، اما با این سری، به روز رسانی های سه فرزند Sorcha را در دوران قرون وسطی می رساندم، که از امروز پسرعمویشان در حال حاضر به دنیا آمده اند. آنها لذت میبرند علاوه بر این، انعطاف پذیری این ایده که پیوستن به این شش دوست چه چیزی است که در نهایت برنده شدن در آن خواهد بود، همان چیزی است که به نظر می رسد که این سری پیشرفت می کند. این یک @ دوست @ عاشق @ داستان برای کانر و Meara، به خوبی انجام می شود. من نیز آن را دوست دارم که کنر، که، اگر چه او با تاریکی جادو کباب، خود را شاد و دلپذیر می کند. اگر شما به دنبال یک مرد آلفا تیره و پرحرارت هستید، او را در اینجا پیدا نکنید. تغییر خوبی در سرعت، آن.

مشاهده لینک اصلی
هرچند از همان ابتدا در سریال Dark Witch لذت بردم. در این لحظه توجه ویژه ای به جفت شخصیت های مختلف وجود دارد و کانر تبدیل به برادر دوقلو روکرز تنها با مهارت های جادویی می شود. ممکن است کمی در داستان پیش بینی شده باشد و شخصیت ها ممکن است فقط کمی استریو باشند - به طور معمول ایرلندی، اما کسی که مراقبت می کند! این یک سرگرم کننده است، آسان برای خواندن و من منتظر آخرین در سه گانه زمانی که آن را می آید بعد از این سال است. امیدوارم که Branna و Fins به نوبه خود به زیر میکروسکوپ بروید.

مشاهده لینک اصلی
پس از اینکه چقدر کمی برای اولین بار دوست داشتم، طلسم در مه، بیشتر شبیه آنچه که معمولا پیدا کردم وقتی کتابی نورا رابرتز را پیدا می کنم بیشتر شبیه بود. همانطور که من فکر کردم در پایان یکی از اولین، دوم من بیشتر دوست داشتم، به علت، به شدت به قهرمانان آن است. کانر و مریا که قبلا به عنوان ثانویه در Dark Witch دوست داشتم، و به این دلیل که قهرمانان بخش اول بدترین رمان بودند، این زن و شوهر وزن بیشتری از طرح را به مراتب بهتر انجام داده است، که ادامه آنچه که در گذشته باز شد کتاب بویل و ایونا، قهرمانان رمان اول، خیلی بیشتر از بازیگران اصلی را دوست داشتند، و Fin و Branna، با وجود اینکه شخصیت های اصلی من تا رمان سوم و آخرین، شخصیت های مورد علاقه من تا کنون نیست. به همین دلیل و به این دلیل که من میمیرم تا بدانم چطور پایان مییابد و بیشتر از همه، پایان دادن به Branna و Fin به عنوان شخصیت اصلی با تمام تناقضات و اسرار آنها را خوانده است. بنابراین Hechizo en el niebla موفق به پایان دادن به سه گانه، و نه تنها آن، اما من توهمات زیادی در مورد کتاب سوم است.

مشاهده لینک اصلی
پنج دلیل برای چنگ زدن یک فنجان قهوه و چرخش با طلسم سایه: 1. اگر شما داستان های پیشگویی، جادوگری و سرنوشت را دوست داشتید. جادوگر تاریکی قدرتهای خود را به فرزندانش داد و به آنها گفت: «خونشان، خون اوست»، یک روز کابامان جادوگر بد را که زندگی او را بر عهده داشت، شکست می دهد. او پدر خود را کشت و آنها را به مخفی کردن و دور از خانه محبوب خود در County Mayo ایرلند فرستاد. زمان هم اکنون است سه پسر عموی خون آنها همراه با دوستانشان جمع شده و یک دایره را برای شکست دادن او و سرنوشت خود انجام داده اند. اگر دوستان مورد علاقه شما دوست داشتنی باشند، مطمئنا لذت بردن از عاشقانه ای است که بین کنر و مریا کوین وجود دارد. کانر بلند و قوی با چشمک زدن در چشم او است. او به راحتی در کفش خود پیاده می رود و با اسب هایش صحبت می کند. او صبور و وفادار است و نمیتوانید کمک کنید اما او را تحسین میکنید. مایر تمایل دارد اسب ها، تورهای اسب بخار و مراقبت از مادر بزرگ خود را. او بعد از آسیب رساندن قلبش را حفظ می کند، اما او وفادار است و دوستانش را دوست دارد. از آن اولين جريان برق که از طريق آنها فرار کرد، هنگامي که ترس افتخار را براي احساسات خود باز کرد، احساسات آنها را احساس کردم. 3. اگر تنظیمات شهر کوچک شما می خواهید از طریق آتش گرسنه لذت ببرید، Shadow Spell از شما لذت خواهد برد. من را دوست داشت که روبرتز، حومه ایرلند را به زندگی آورد. او به ما نگاهی عمیق می دهد و برای زمینه ها، جنگل ها و باغ ها طول می کشد. پسر عموهای خود را با دوستان خوب خود محاصره کرده، و من دوست داشتم توطئه برای نابود کردن کباب و شام صمیمانه خانواده را دوست داشته باشم. دوستی های آنها قوی و نفرت انگیز هستند. 4. در حالی که در طرح و عاشقانه ها قابل پیش بینی بودن است، رابرتس در جادوگران مو، دوستی قوی و قصه داستان کامل پر از خطر و تعلیق است. من می توانم احساس می کنم افزایش مه، طعم قدرت طلسم خود و بوی ترس خود را. ما حتی رویای سفر و ملاقات با سه فرزند Dark Witch هستیم. داستان از بین بردن کباب جلو و مرکز است، زیرا روبرتز پیچ و تاب و خطر ایجاد می کند. او همچنان به دنبال یافتن شخصیت های خود و داستان خود در حالی که خدمت به بخش لذت بخش از عاشقانه. ارائه فقط مقدار مناسب گرما برای بستن انگشتان پا. 5. ایرلند روستایی است و من زبان را به زندگی خودم دوست داشتم. من ناگهان نیاز به رفتن هاوکینگ، سوار اسب، خوردن خورش گینس و پس از آن ممکن است در برخی از رقص بخشی. من همچنین باید به کسانی که از ایرلندی ها می خواهند درس بخوانم، کانر اشخاص را در گوش Meara گوش می دهد .. * سوزش *!

مشاهده لینک اصلی
آیا فقط من یا نورا روبرت واقعا خسته کننده است. من به این کتاب گوش فرا دادم (و نه همه آن) و به عنوان آن در ایرلند، بازیگر صدای یک لهجه ایرلندی دارد که به خوبی مرد است. من متاسفم اما شيک ليكن كه توسط يك مرد خوانده مي شود فقط عجيب است. همانطور که گفتم من این کار را تمام نکرده ام، زیرا می دانم که چه اتفاقی می افتد، دو عاشق مبارزه با چیزی غیرمنتظره خواهند داشت، دوباره با هم خواهند ماند، تلاش برای مبارزه با کاهبان بد (مطمئن نیست که املای صحیح باشد)، آنها شکست خواهند خورد چون کتاب سوم در این سه گانه (به طور واضح) وجود دارد، ازدواج پیشنهاد خواهد شد blah blah blah.I امیدوارم رویداد تلاش کتاب سوم، زیرا بار دیگر من می دانم که چه اتفاقی خواهد افتاد، آخرین باقی مانده جفت خواهد شد با هم، حتی اگر آنها با آن مبارزه ، رابطه جنسی شگفت انگیز، مبارزه، تقسیم شدن، عقب نشینی با یکدیگر و یکبار دیگر مبارزه کنند و در نهایت به نفع کاهبان شرارت، زیرا این آخرین کتاب است. برخی از سحر و جادو در اینجا و آنجا پرتاب خواهد شد، برخی از طنز (من لذت بردن از طنز)، برخی از صحبت های واقعا طولانی خسته کننده، بله blah blah.I برخی از trilogies او را خوانده اند و از آنها لذت می برد، اما این تنها لنگ است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب طلسم سایه


 کتاب بارش کلاه مکزیکی
 کتاب عشق هرگز فراموش نمی کند
 کتاب فهرست چیزهایی که دلم می خواهد
 کتاب خیانت
 کتاب پیرامون اسارت بشری
 کتاب ماه عسل در پاریس