کتاب طلسم سایه

اثر نورا رابرتز از انتشارات در دانش بهمن - مترجم: سارا زرگر-عاشقانه ها

Meara Quinn بهترین دوست Branna است، خواهر در همه اما خون است. مسیرهای او و کانر تقریبا هر روز تقریبا متوقف می شود، چون کانر گردشگران را در مسیر پیاده روی می برد و Meara آنها را روی اسب سواری در حومه سرسبز راهنمایی می کند. او چشمهای یک کولی و بدن یک الهه دارد ... چیزهایی که کانر همیشه تصور کرده است - تا زمانی که قلموی خود را با مرگ برانگیخته می کند آنها را به یک خلط سریع و گرم تبدیل می کند. بسیاری از زنان راه خود را به تخت کانر پیدا کرده اند، اما تاکنون هیچیک از آنها به قلب او نرسیده است. ناامید کننده است، مریا فقط با گرما، نگران از دست دادن خودش و دوستی اش - به چیزی بیشتر است. اما به زودی، کانر شاهد نیروی کامل و خشم از آنچه در خون اوست اجرا می شود. و هنگامی که گذشته خود را مانند مه میچرخاند، او به خانواده و دوستانش احتیاج دارد، و تهدید به پایان دادن به همه او را دوست دارد ...


خرید کتاب طلسم سایه
جستجوی کتاب طلسم سایه در گودریدز

معرفی کتاب طلسم سایه از نگاه کاربران
DNFI عشق نورا رابرتز کتاب. او، لیندا هوارد و ساندرا براون سه نفر از آرزوهای مورد علاقه من هستند. و این سه گانه چیزی است که من معمولا دوست دارم. به من بگویید یک کتاب در ایرلند یا نیواورلئان تنظیم شده است و من آن را خوانده ام. اما من نمی تونم ادامه بدم. از همین الان دوباره و دوباره، همه چیز اتفاق می افتد خیلی سریع، به طرز ناگهانی؛ دائما در حال جمع شدن هستند که من را دیوانه می کنند وقتی آنها فقط تکرار می کنند که من، خواننده، قبلا می دانم اتفاق افتاده است. آنها صدای سقفی و کوکی ها را می شنوند. من می توانم به سختی احساس شیمی بین دو منجر می شود. من به خوبی می دانم که Cabhan در پایان ضرب و شتم خواهد شد بنابراین من در آنجا خیلی از دست رفته. من این کتاب ها را برای سوار شدن برای خواندن آن خواندم، اما این به شدت کم است. چه اتفاقی برای ماجراجویی جزیره سه خواهر یا سه گانه کلیدی یا سه گانه دایره یا نشانه ای از هفت برخی از علاقه مندی های او توسط او. مطمئن نیستم که با این کتاب ها روبرتس چه اتفاقی افتاده، اما آنها کم رنگ هستند.

مشاهده لینک اصلی
هوم ... شاید چیزی که بسیاری از دیگران از این کتاب بیرون بریزم از دست رفته است. این فقط یک کتاب خوب برای من بود، خیلی قابل پیش بینی بود. این کتاب در اطراف Meara و کانر، هر دو شخصیت دوست داشتنی (به جز در انتهای جایی که من فقط می خواستم از Meara)، تمرکز می کنم، اما احساس نمی کنم که عمق زیادی داشته باشد. همانطور که در بسیاری از رمانهای رابرتز شخصیتی با مسائل مامانی وجود دارد @ و ماریا ضعیف دختر این مجموعه است. برای او حس بدی داشتم که او باید پدر و مادر خود را به مادر خود داشته باشد. گرچه چیزهایی درباره کتاب که قدردانی می کردم، وجود داشت. من تورهایی را دوست داشتم که کانر و میرا بازدیدکنندگان را در سراسر کتاب گرفتند، که طعم کمی از ایرلند را به من داد. من واقعا از این سحر و جادو در کتاب لذت بردم، مخصوصا پیوند با این عموزاده ها. من واقعا امیدوارم که کتاب سوم و نهایی، منافع بیشتری را در اختیار من قرار دهد. تا کنون Branna شده است پسر عموی مورد علاقه من در سراسر سری، بنابراین من پیش بینی او و داستان Fins.

مشاهده لینک اصلی
با جایی که کتاب یکی را ترک کرد، راهی نبود که من دو بار بلافاصله پس از آن کتاب را انتخاب کنم. در حالی که از هر وسیله ای از وسایلی که در آن بود، از من بزرگتر بود، اما من هنوز خواستار آن بودم و نیاز داشتم تا ببینم چه اتفاقی می افتد. . من کانور را از کتاب اول دوست داشتم، او بسیار مشتاق، مراقب و شیرین بود و نمی توانست منتظر بماند تا افکار و داستان او و همچنین Eamons عمیق تر بماند. من می دانستم که من برای درمان بودم. و این فرصتی است که در داخل مریا، سر و صدای تند و تیز را ببیند، رفتار خوبی بود. این سری بهتر و بهتر شده است و من نقش سه و شش را دوست دارم. رابرتز یکپارچه داستان را با هم ترکیب کرده و ترکیب می کرد و من آن را دوست داشتم. هر دو بلاگ تاریخی در من و عاشق پارانورال را خوشحال می کند. من نمی توانم انتظار بیشتری داشته باشم و ببینم چگونه این همه در نهایت به پایان می رسد.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب مشتمل بر دو سری دیگر رابرتز - سه گانه ایرلندی و سه گانه جزیره سه خواهر است. همان قطعه، آنتاگونیست همان، شخصیت های مشابه - همه چیز بازسازی می شود و به هیچ وجه از اصل اصلاح نمی شود. پیش بینی این کتاب دوم نیز بسیار سنگین است. من تصور می کنم حدس بزنم که لحظه ای بین کنر و اامون، جایی که آنها به دست پیوستند و کبهان را فریاد زدند، سرآغاز بزرگی است که او در نهایت شکست خواهد خورد. من بیشتر کتاب را صرف خواندن Branna کردم و از آن زمان به تحقیق در این رابطه نپرداختم - تنها کاری که تا به حال انجام شده است هر گونه خسارت واقعی یا پایدار را به Cabhan، خسته کننده و یک بعدی خائنانه انجام داده است. من پیش بینی می کنم که سه نفر انتخاب شده در حال حاضر با استفاده از زمان گشت زنی در اطراف کلبه Sorchas برای اتصال با انتخاب های اصلی برای نهایت شکست Cabhan در کتاب سوم.

مشاهده لینک اصلی
بخش دوم از سه گانه ODwyer تمرکز بر Meara و دزدانه کانر. اما حتی دیگر اعضای معروف دایره سحر و جادو نیز فراموش نخواهند شد و همچنان برای نابودی کوهان مگ کجن یکبار و برای همه ادامه خواهد یافت. دقیقا نمیدانم چه اتفاقی افتاده، اما این بخش به اندازه قسمت اول من را نگرفت. شاید این نشست störten من با یکی از اجداد خود و یا من فقط مصرف بیش از حد از coven می لذت می برد ... الگوی بافندگی است که بر خلاف جلد اول نیست، بنابراین من می دانستم که دقیقا همان چیزی را به من kommt.Fazit: من قصد دارم به خواندن بخش سوم نیز، اما من به من gönne در حال حاضر تنها یک استراحت به می تواند در آخرین بخش نیز دیدار مجدد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب طلسم سایه


 کتاب بی صدایی
 کتاب کشتی نو عروسان
 کتاب لیدی ال
 کتاب اسپوتنیک دلبند من
 کتاب نادیا
 کتاب دختر ذرت