کتاب شیمی دان

اثر استفنی مه یر از انتشارات کتاب آمه - مترجم: مرجان حمیدی-عاشقانه ها

قهرمان اصلی «شیمی‌دان» یک متخصص در حوزه‌ی تخصصی خودش است که با دولت آمریکا کار می‌کند و رازهای سیاهی در دل دارد؛
وقتی او از سوی گروهی از همکاران سابقش که برای وی کار می‌کردند زیر سوال می‌رود، در شرایط سختی قرار می‌گیرد؛
تنها یک مرد است که می‌تواند به وی کمک کند تا در این شرایط بتواند خودش را حفظ کند؛


خرید کتاب شیمی دان
جستجوی کتاب شیمی دان در گودریدز

معرفی کتاب شیمی دان از نگاه کاربران
فراموش کنید که نویسنده است و فقط قضاوت کتاب در ارزش خود است. معلوم می شود داستان بسیار قابل خواندن و سرگرم کننده با شخصیت های دوست داشتنی (دانیل به طور خاص) و برخی از گفتگو به خوبی نوشته شده و سرگرم کننده است. من از آن لذت می بردم و صفحات 500+ فقط از گذشته گذشته است. به این ترتیب نمی توان گفت که چندین ویرایشگر قرمز قلم می توانست اعمال شود. بخش هایی وجود دارد که طول می کشد و برخی از برش های محسوس می تواند کتاب را تنگ تر و ممکن است حتی به آن درجه بیشتر از تعلیق داده است. آلکس یک خانم مشتاق، دانیل همانطور که قبلا ذکر شده جذاب است و کوین نیز بسیار برای او. پایان دادن به هیجان انگیز است و epilogue رضایت بخش است. من آن را بسیار دوست داشتم!

مشاهده لینک اصلی
@ معشوقه کودک عشقی است که از اتحاد احساسات عاشقانه و وسواس من با جیسون بورن / آرون صورتی ایجاد شده است. من بسیار لذت بردن از صرف زمان با نوع دیگری از قهرمان عمل، یکی که اسلحه اصلی خود است تفنگ و یا یک چاقو و یا انزال عضلات، اما به جای مغز او. @ استفان مایر خانم مایرز ادای احترام شخصی کاملا از طریق شیمی در می آید . غیرممکن است که شباهت های متمایز این نسخه زنانه از ضد مرگ و اجتناب از مرگ و خطرناک بودن آن را نادیده بگیریم. استخدام شده به عنوان یک بالغ جوان و آموزش دیده برای تمرکز بر روی چیزی جز ماموریت اختصاص داده شده ... تمام لذت بردن از جوانان، عشق، و زنانه. به همین ترتیب، این @ adult @ book شبیه به داستان خانم میرز YA است که در آن تجربیات جدیدی برای قهرمان دارد که منجر به نصب، شخصیتهایی می شود که به دنبال بوسیدن و دست نگه داشتن چشم ها هستند و اشاره به صمیمیت که از بین می رود به سیاه . من احترام دیوانه ای را برای انتخاب خانم میرز از دست دادم تا سبک جدیدی را امتحان کنم و به شدت هیجان زده بودم که این نسخه جدید را در دسترس داشته باشد. داستان خانم مایرز در گرگ و میش، اولین چیزی که من متوجه شدم چگونگی جذابیت خواندن اوقات فراغت بود. این زندگی برای من تغییر کرد ... نه خود داستان، بلکه عمل از دست دادن خود در داستان. بنابراین، هنگام خواندن متخصص شیمیدان، برخی از ناامیدی را دیدم تا ببینم که سبک نوشتنش به نظر من به طور قابل توجهی تغییر کرده است. یکی از تغییرات قابل توجه این است که The Chemist در شخص ثالث نسبت به روایت اول شخص نخستین شخص موفق خود نوشته شده است، و داستان قرون وسطایی او، در حالی که سریع و جذاب، هفده ساعت (صوتی) از مشاهده و تجربه (برای من ایجاد کرده است به هر حال). چندین نویسندۀ دوست داشتنی وجود دارد که با سبک های مشابهی موفق به نظر می رسند اما خانم مایرز نوشتن همیشه در من مکیده و اجازه می دهد تا یک زندگی متفاوت را برای مدتی زندگی کنم. من از این عنصر به شدت نا امید شدم با این حال، با داشتن یک زن دیگر در ژانر هیجان انگیز، من به همان اندازه جذاب هستم. بنابراین 3 ستاره است. اکثر مردم این کتاب را از کنجکاوی خواندن می برند و من شما را متقاعد می کنم. آن را چک کنید من مطمئن هستم که بسیاری از کسانی که کاملا آن را دوست دارم. من نقل قول مورد علاقه: @ خنده در مورد آن و یا گریه در مورد آن، این تنها انتخاب است. من اصلا خنده نیستم، در حالی که می توانم @

مشاهده لینک اصلی
به همه افرادی که این موضوع را به سادگی بر اساس این کهits Stephenie Meyer @ و @ Twilight-vomit-OMG @ برای شما متشکرم، این است: اما به هر حال، به این کتاب - من از آن لذت بردم، هر چند من باید بگویم این یک ژانر معمولی نبود که بتوانم آن را تحمل کنم. من فکر کردم موضوع موضوع جذاب بود و شخصیت هایی مانند کوین و وال خیلی جالب بودند. اگرچه من این را دوست نداشتم، همانطور که دوست داشتم میزبان بود، خیلی بهتر از ظروف سرباز یا مسافر بود که Breaking Dawn بود. تنها چیزی که من دوست نداشتم (مشاهده اسپویلر) [چگونگی رفتار عاشقانه بین الکس و دانیل انجام شد. من این را می دانم که به جای یک سوزن سریع، شستشوی آهسته است. (پنهان کردن اسپویلر)] من واقعا امیدوارم استفن شیلی را به عقب می برد و شروع به نوشتن و انتشار بیشتر می کند. پیش از خواندن فکرها: Stephenie Meyer جدید !!!!!!!! Stephenie Meyer جدید !!!!!!!! Stephenie Meyer جدید !!!!!!!! Stephenie Meyer جدید !!!!! !!!

مشاهده لینک اصلی
این احتمال وجود دارد که این به نظر می رسد به اندازه قطبی است؟ مینیمالیسم به خوبی با گرگ و میش کار کرد، اما به هر کسی که این پوشش را طراحی کرد: به طور جدی، چه فکر می کردید؟ این همان چیزی است استفنی، برای همه ی مقدس، بهتر نیست که یک داستان عاشقانه بزرگ و چرک به عنوان یک رمان خانم جیسون بورن باشد. لطفا. خیلی ممنون با ادوارد براق و زرق و برق بالا؟

مشاهده لینک اصلی
Vade یکپارچهسازی با سیستمعامل EnfadoSe توسط شانس، خواندن صفحات این estória اولیه شما باعث شود برخی از خمیازه و یا هر £ manifestaçà دیگر خستگی ویروس indesejável، منصرف بشه! ... حرکت با خوشحالی برای خوانش جدید و دو یا سه هفته volvidas - زمان کافی برای از بین بردن هر گونه مواد اولیه تولید شده - اکنون می توانید با خیال راحت بازگردید، خواندن رد می شود. هنگامی که خشم بیرون می آید، استودیو روشن می شود !!! ؛)

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب شیمی دان


 کتاب انتخاب
 کتاب ما تمامش می کنیم
 کتاب کوه میان ما
 کتاب دریاچه
 کتاب به پیوست دوستت دارم
 کتاب لیدی ال