کتاب شور عشق

اثر نیکلاس اسپارکس از انتشارات مهراندیش - مترجم: مهدی سجودی-عاشقانه ها

Set amid the austere beauty of the North Carolina coast, The Notebook begins with the story of Noah Calhoun, a rural Southerner recently returned form the Second World War. Noah is restoring a plantation home to its former glory, and he is haunted by images of the beautiful girl he met fourteen years earlier, a girl he loved like no other. Unable to find her, yet unwilling to forget the summer they spent together, Noah is content to live with only memories...until she unexpectedly returns to his town to see him once again. Like a puzzle within a puzzle, the story of Noah and Allie is just the beginning. As it unfolds, their tale miraculously becomes something different, with much higher stakes. The result is a deeply moving portrait of love itself, the tender moments and the fundamental changes that affect us all. It is a story of miracles and emotions that will stay with you forever.


خرید کتاب شور عشق
جستجوی کتاب شور عشق در گودریدز

معرفی کتاب شور عشق از نگاه کاربران
خوب خواندن سریع من از گفتن این کتاب لذت بردم. من اولین فیلم را دیدم و پایان فیلم بهتر را دوست دارم. فکر کردم که پایان کتاب عجیب و غریب بود. رابطه Noah و Ally در کتاب بهتر است. این یک داستان عشق کلاسیک است. نوح شخصیت اصلی و افتخار آلی است. آنها یک رابطه زیبا دارند و عشق او خالص و عمیق است. این یک کتاب کوتاه است و می توانید آن را در یک یا دو جلسه بخوانید. این خواندن لذت بخش است. اگر شما نمیتوانید هر نوع مشکلی را پشت سر بگذارید، ممکن است در جای دیگری به نظر برسید. نوح یک شاعر است و من شعر را دوست دارم در سراسر کتاب.

مشاهده لینک اصلی
من این 5 ستاره را به دلیل این که من را حرکت دادم، بخش های شاد و قسمت های غم انگیز اشک هایم را به چشمانم داد. هر کس باید در زندگی خود یک مرد مانند نوح کلوهون داشته باشد

مشاهده لینک اصلی
نمونه قابل توجهی از اعتبار شگفت انگیز. داستان عاشقانه هماهنگ با جزئیات مغزی، مانند ورق های فلانل و شلوار جین لاغر. آنچه که به عنوان یک حفاری روانشناختی و یا یک خط از شخصیت ها منتقل می شود، صرفا توصیف افکار است. وجود دارد که او و او قطعا WIMP ها که یکدیگر و به مدت 14 سال دیده نمی شود (!) را دوست دارم، و هنگامی که شما را پیدا حواس و احساسات آنها را فرو گیرد، به ترک هرگز دوباره. بهترین صفحات (تنها موارد شایسته) کسانی هستند که عذاب او را در برابر از دست دادن حافظه همسرش توصیف می کنند. برای بقیه آن در سطح هماهنگی بهتر نوشته شده است اما بدتر ترجمه شده است.

مشاهده لینک اصلی
عاشق عشق این کتاب را از صفحه اول تا آخرین عاشق شدن. هر صفحه دل من برای نوح و عالیه می تپید. جدایی آنها نیرویی بود که از صفحه خارج شد و باعث شد که من مجبور شوم مجددا پیوسته شوم. من نمی خواستم اعتقاد داشته باشم آللی با مرد دیگری ازدواج کرد که واقعا دوستش نداشت. اما این داستان عشق راهی پیدا می کند، هیچ چیز عشق واقعی را متوقف نخواهد کرد. این را برای هر کسی که تا به حال برای عشق واقعی خواسته است، بسیار توصیه می کند. خیلی خوبه

مشاهده لینک اصلی
من انتظار داشتم این وحشتناک باشد، اما واقعا خیلی خوب بود؛ یک کتاب بسیار غریبه از من انتظار داشتم. من فکر کردم بخش اول عالی بود؛ اگر کتاب در نقطه ای که دوستداران ملاقات دوباره به پایان رسید، آن را یک داستان کوتاه واقعا قدرتمند بود. در عوض، آن را ادامه داد، و پس از آن من از دست دادن علاقه، شخصیت های جالب به اندازه کافی جالب برای من می خواهم به تماشای آنها در واقع با یکدیگر تعامل، آنها فقط به نظر می رسید خسته کننده مردم خسته کننده با هم. سپس کل کتاب را به نوبه خود واقعا عجیب و غریب می گذرد و مانند 50 سال می گذرد و شروع به پیچیدن شما واقعا سخت با چوب گریه است. که، خوب، بسیار موثر بود، اما احساس بیش از کمی فریب خورده بود. با این حال، جرقه نویسنده بد نیست. و آن را سخت برای من به دوست داشتن هر کسی که به درستی قدردانی والت Whitman.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب شور عشق


 کتاب همسر ببر
 کتاب ایزابل
 کتاب تصرف عدوانی- داستانی درباره ی عشق
 کتاب اسطوره
 کتاب شفق
 کتاب هر دو در نهایت می میرند