کتاب شور عشق

اثر نیکلاس اسپارکس از انتشارات مهراندیش - مترجم: مهدی سجودی-عاشقانه ها

Set amid the austere beauty of the North Carolina coast, The Notebook begins with the story of Noah Calhoun, a rural Southerner recently returned form the Second World War. Noah is restoring a plantation home to its former glory, and he is haunted by images of the beautiful girl he met fourteen years earlier, a girl he loved like no other. Unable to find her, yet unwilling to forget the summer they spent together, Noah is content to live with only memories...until she unexpectedly returns to his town to see him once again. Like a puzzle within a puzzle, the story of Noah and Allie is just the beginning. As it unfolds, their tale miraculously becomes something different, with much higher stakes. The result is a deeply moving portrait of love itself, the tender moments and the fundamental changes that affect us all. It is a story of miracles and emotions that will stay with you forever.


خرید کتاب شور عشق
جستجوی کتاب شور عشق در گودریدز

معرفی کتاب شور عشق از نگاه کاربران
1 ستاره در یک کلمه\n: خسته کننده افکار اولیه\n* کتاب باز می شود ** کتاب را بخوانید ** تعجب می کند اگر تماشای رنگ خشک باشد حقیقتا هیجان انگیز تر می شود ** کتاب را می بندد ** پرده ها * داستان\nهمه ما فیلم را درست دیدیم؟ بنابراین آن را ... اما با تمام احساسات از آن خارج شده است. طرفداران\nزیبایی عشق زندگی در این داستان نشان داده شده است. نوع عشق است که هر روز به آن فرد عشق می ورزد و مهم نیست که زندگی شما راه شما را می یابد. مثل عشق زندگی واقعی. مضرات\nعاشقانه یک مهمانی چرت زدن بود. بنابراین آنچه که من از این کتاب انتظار داشتم ... بسیاری از آشفتگی های درونی و حرکات عاشقانه و دلهره آورانه ... |. همچنین، بوسیدن در باران ... | سکسی اشک پر از بوسیدن در باران. مثل نوع بوسیدن عاطفی زشتی که در آن نمیتوانید بگویید که اشک شما چه کسی است و یا جایی که روحتان به پایان می رسد و شروع می شود. من انتظار داشتم که این کتاب به شدت عاطفی روانه شود. این چیزی نیست که من متوجه شدم، آیا سبک نوشتن Spark یا چشم انداز داستان یا چیز دیگری وجود دارد یا نه. اما احساس ناخوشایندی از همه و همه چیز در این داستان احساس کردم. به طور جدی، من باید یک ظرف غذای دوست داشتنی بود! من می خواستم به ضربان قلب و مبارزه و آرزو و درد و احساس و واقعا و تنها احساسات من احساس خستگی بود.آن را فراتر از meh و به قلمرو â € œPlease توقف من نمی تواند رسیدگی به شدید هیچ چیزی از این کتاب دیگر \" در نتیجه\nمن پیشنهاد می کنم به تماشای فیلم و شاید استفاده از کتاب به عنوان یک doorstop.

مشاهده لینک اصلی
نوت بوک توسط نیکلاس اسپارکس یک داستان در مورد دو نوجوان از طرف مقابل از مسیر است که یک تابستان تابستان و عشق به زندگی طول می کشد. این رمان جذاب و مداوم است. من قادر به خواندن آن در یک نشست به عنوان من به زندگی نوح و Allie کشیده شد. نیکلاس اسپارکس یک داستان خشن در مورد دو نفر ایجاد کرده است که سعی دارند عشق خود را پس بگیرند، هرچند که با گذشت زمان به اشتراک گذاشته شده اند. نوح کالهون یک پسر ساده با رویاهای ساده است. او عاشق شعر، زندگی خود را در یک شهر کوچک و یک دختر که هرگز به معنای او بود. Allie Nelson به زندگی غنی و لوکس عادت کرده است، اما او برای خودش بسیار خواسته است. او دوست دارد هنر، موسیقی و صرف زمان با یک پسر پدر و مادر خود را تایید نیست. همانطور که آنها در طول تابستان خود را با همدیگر دوست دارند، متوجه می شوند که عشق آنها یک زندگی طولانی است. با این حال، شرایط آنها را بیش از 14 سال از هم جدا می کنند و آنها با تلاش برای پیدا کردن راهی برای بازگشت به آنچه که تا به حال داشته اند. من از داستان لذت بردم، اما من احساس می کنم نویسنده می تواند زمان کمی بیشتر به خوانندگان در مورد نوح صرف و پیوستن Allieâ € ™ ثانیه و کمی بیشتر از آنچه که آنها رفتند برای ایجاد زندگی برای خود. جالب بود که این داستان را از طریق چشم نوح به عنوان آخرین قسمت زندگی اش وارد شود. مقایسه کتاب با فیلم، هرگز فیلم را تماشا نکرده و کتاب را خواندنی نیست، لذت بردن هر دو به عقب. پس از اتمام این کتاب در یک نشست، من دی وی دی را تماشا کردم و بلافاصله توانستم اختلاف بین این دو را مقایسه کنم. من احساس می کنم کتاب به خوبی نوشته شده است و فیلم کار بسیار خوبی برای آوردن رویدادهای اصلی به نمایش گذاشت. یکی از تفاوت هایی که من متوجه شدم برخورد بین علی و مارتا بود. مارتا علاقه عشق نوح بود که هرگز به طور کامل توسعه نیافت، زیرا او نمیتوانست خود را به حرکت بکشد. در این کتاب، مارتا نوح را قبل از اینکه آلی به زندگی نوح برسد، به خوبی نگه دارد. در این کتاب، آنها پس از نوح شکوفا می شوند و آلی شب را با هم می گذرانند، بدیهی است زمان بندی خاتمه یافته بود، اما هنوز هم به خوبی کار می کرد. تفاوت دیگری که متوجه شدم این بود که فیلم Noah و Allieâ € ™ s relationship را تا حدودی فراموش کرد. آنها چندین بار با یکدیگر جنگیدند و به یکدیگر گفتند که از یکدیگر متنفر بودند، وقتی که در کتاب هیچ وقت اتفاق نیفتاد. در کتاب، عشق آنها کامل و پایدار بود. در فیلم آنها کاملا کمی جنگیدند و شکست آنها در فیلم ناامید کننده بود، که در کتاب چنین چیزی اتفاق نیفتاد. بنابراین تفاوت میان آنها در میان شخصیت ها تفاوت وجود دارد. تفاوت اصلی بین کتاب و فیلم پایان بود. همانطور که در این بازنگری بزرگ است، من یک حساب دقیق ارائه نخواهم داد، اما فقط می توانم بگویم احساس کردم پایان دادن به فیلم برای این داستان مناسب تر است. در کل، از فیلم و کتاب لذت بردم و من خوشحالم که این را برای چالش خواندن من انتخاب کردم.

مشاهده لینک اصلی
ستاره های 4.5 به راستی دوست داشتم که قبل از خواندن کتاب فیلم را تماشا کنم (من می دانم که من شوکه شده ام). راوی بود و من را بسیار احساس کرد. من ممکن است با چشم های تیز و یا آبشارها خوابیدم ... همان تفاوت هر لول 🠙 \"ðŸ¤\" ðŸ~'ðŸ~، hahaha گوش دادن به کپی صوتی، من نمی توانم تصویر Ryan Gosling ðŸ~

مشاهده لینک اصلی
از چند داستان که در آن می توانم تأکید کنم که فیلم بهتر از خود کتاب است.

مشاهده لینک اصلی
من، در طول عمر من، با تعداد کمی از افراد روبرو هستم که می توانم صادقانه در موردStraight به خطای @ بگویم. آقای اسکارکس کیک را در این کتاب می کشد. او نه تنها به هر مفهومی ناخوشایند / عاشقانه عاشقانه بازی می کند که تا کنون برای زنان بالای 10 سال تعطیل شده است، او این کار را در یک جنس جنسی / مردانه انجام می دهد، اما در عین حال تلاش می کند که به عنوان شیرین، اما خشن در اطراف لبه ها باشد از راه. اوه مردن .... اگر می خواهید از یک دیدگاه زنانه بنویسید، ممکن است دچار ذهنیت با حداقل یک یا دو مورد در مورد سناریوی صحبت کنید، قبل از اینکه به طور کامل به این کار بپردازید. این کتاب کاملا باورنکردنی، نادرست و دردناک برای خواندن بود. من شگفت زده شده ام که فیلم ها بر اساس این ریزه ساخته شده اند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب شور عشق


 کتاب خاطرات آدم و حوا
 کتاب پرواز زندگی بخش
 کتاب و بعد
 کتاب ریشه کن
 کتاب هر دو در نهایت می میرند
 کتاب گتسبی بزرگ