کتاب سرپناه بارانی

اثر جوجو مویز از انتشارات میلکان - مترجم: طناز باقری-عاشقانه ها

سابين متحير بود، اما اولين بارش نبود كه می‌پرسيد چرا نتوانسته مثل پدربزرگ و مادربزرگش يك رابطه‌ی عاشقانه داشته باشد. با حسرت فكر كرد كه يك عشق واقعی، عشقی كه در سختي‌های تقدير زنده بماند و مثل رومئو و ژوليت‌های دهه‌ی ۱۹۵۰ از روی چيزهای بی‌اهميت و دنيوی اوج بگيرد؛ آن عشقی كه در كتاب‌ها می‌خوانيم، عشقی كه در ترانه‌ها دميده می‌شود و مثل پرنده‌ای تو را بلند می‌كند و تو هنوز محكم بمانی، مثل يك تكه سنگ.


خرید کتاب سرپناه بارانی
جستجوی کتاب سرپناه بارانی در گودریدز

معرفی کتاب سرپناه بارانی از نگاه کاربران
کمی برای من بارگیری شده است.

مشاهده لینک اصلی
همانطور که با سایر کتاب های این نویسنده، عاشق شخصیت هایی بودم که با پایان دادن به آن هیجان نداشتم .... من روابطی را دوست داشتم که فرق می کشیدند ... خیلی راحت خواندن تقریبا قابل پیش بینی

مشاهده لینک اصلی
خوشبختانه این اولین کتابی بود که من از Jojo خواندم، زیرا آخرین آن بود ...

مشاهده لینک اصلی
داستان عشق و سپس خیانت به بخش ادواردز. تصویری از چگونگی زندگی چه چیزی در خارج به نظر می رسد؟ شما هرگز نمی دانید که چطور کسی درگیر است، مگر اینکه آنها به شما اجازه زندگی شما را بدهند. یک کتاب عاطفی هر شخصیت احساس جدیدی از غم و اندوه یا شادی به ارمغان آورد. پایان دادن به جوی، کیت و سابین، سه نسل از هر کدام دارای پس زمینه ناقص هستند، اما آماده هستند که گذشته را پشت سر بگذارند و به جلو حرکت کنند. احساس خوب پایان دادن به ضایعات کاغذی که توسط شادی نوشته شده است که نوه او پس از مراسم تشییع جنازه او را ارائه کرده است.

مشاهده لینک اصلی
Jojo Moyes همیشه کار شما را دوست دارد! هر کتاب می خواهد یک زن قوی و مستقل باشد. هیچ کدام از این کتاب ها ناامید نشده اند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سرپناه بارانی


 کتاب همین حالا
 کتاب قصر آبی
 کتاب امیلی ال
 کتاب روزی مثل امروز
 کتاب اکسیر عشق
 کتاب فهرست چیزهایی که دلم می خواهد