کتاب در اولین نگاه

اثر نیکلاس اسپارکس از انتشارات درسا - مترجم: نفیسه معتکف-عاشقانه ها

At First Sight (Jeremy Marsh & Lexie Darnell, #2), Nicholas Sparks
عنوان: در اولین نگاه؛ نویسنده: نیکلاس اسپارکس؛ مترجم: نفیسه معتکف؛ مشخصات نشر: تهران، درسا، 1386، در 370 ص، شابک: 9789648759358؛ موضوع: داستانهای نویسندگان امریکایی قرن 21 م؛ چاپ قبلی کتاب با ترجمه شهرزاد فتوحی در انتشارات پاینده منتشر شده است


خرید کتاب در اولین نگاه
جستجوی کتاب در اولین نگاه در گودریدز

معرفی کتاب در اولین نگاه از نگاه کاربران
At First Sight @ بهترین داستان عاشقانه ای بود که خوانده ام. جرمی مارش به خودش گفت که هرگز قلبش را نخواهد داد؛ او همچنین وعده داده بود که هرگز نیویورک را ترک نخواهد کرد. او همه چیز را تغییر داد وقتی که Lexie Darnell را ملاقات کرد و او را به بوئن کریک، کارولینای شمالی نقل مکان کرد. او همچنین خانواده جدید خود را نیز آغاز می کند. وقتی او فکر می کند همه چیز خوب پیش می رود، او یک ایمیل زنجیره ای می کند که همه چیز را تغییر می دهد. در حال حاضر او شک و تردید ندارد و نمی داند اگر او در عشق است به عنوان او فکر می کرد او بود. من فکر نمی کنم بچه های جوان یا نوجوانان جوان باید این کتاب را بخوانند، برخی از محتویات کتاب برای این گروه سنی مناسب نیست.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب عاشقانه بین جرمی، یک مقاله نویس مجله ی مجله ی نیویورک است که در عشق دختر لسلی، و به گردنش از جنگل دور از شهر می رود. نویسنده به پویایی دوستی، تعهد، ازدواج، دوران بارداری و پدرش می پردازد. این به بینش هایی درباره تنظیمات مربوط به ورود و حفظ یک رابطه جدی با تمرکز بر احساسات جریموس و لکسی ها به عنوان روابط خود پیشرفت داد. پایان دادن به من شگفت زده شد، بنابراین می گویند این یک کتاب خوب است و توصیه می شود آن را به هر کسی که عاشقانه را دوست دارد.

مشاهده لینک اصلی
یکی دیگر از داستان های بزرگ توسط نیکلاس که من را در اشک در پایان بود. یک پیروی عالی به ایماندار واقعی. من از ابتدا به داستان توجه داشتم و آن را به حال برخی از وقایع رخ داده است که من نمی بینم آینده. من دوست داشتم بخشی از آن را بخوانم. همه در یک داستان عالی.

مشاهده لینک اصلی
یک رمان فوق العاده در مورد عشق و زندگی. نیکلاس اسپارکس کار بسیار خوبی در توصیف شادی و دل درد دو نفر که در عشق فرو رفته اند و هنوز انتخاب های خود را مطرح می کنند. من واقعا لذت بردم از اینکه پرولوگ و اپیلوگ کراوات را با هم شروع و پایان داستان می کنند.

مشاهده لینک اصلی
داستان دوست داشتنی، اما چیزی خاص نیست. پایان ناپذیری، رویداد جالب از رویدادها را نمی بینید. اما من معمولا طرفدار عاشقانه ی شاد (غم انگیز) نیستم، مگر آنکه برخی از طنز در آن خوب باشد، مثل منسل یا کینسلا.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب در اولین نگاه


 کتاب دلدار و دلباخته
 کتاب صدای آرچر
 کتاب مجموعه من پیش از تو/پس از تو
 کتاب دختر بخت
 کتاب پسرها و عاشق ها
 کتاب چون دوستت دارم