کتاب در اولین نگاه

اثر نیکلاس اسپارکس از انتشارات درسا - مترجم: نفیسه معتکف-عاشقانه ها

At First Sight (Jeremy Marsh & Lexie Darnell, #2), Nicholas Sparks
عنوان: در اولین نگاه؛ نویسنده: نیکلاس اسپارکس؛ مترجم: نفیسه معتکف؛ مشخصات نشر: تهران، درسا، 1386، در 370 ص، شابک: 9789648759358؛ موضوع: داستانهای نویسندگان امریکایی قرن 21 م؛ چاپ قبلی کتاب با ترجمه شهرزاد فتوحی در انتشارات پاینده منتشر شده است


خرید کتاب در اولین نگاه
جستجوی کتاب در اولین نگاه در گودریدز

معرفی کتاب در اولین نگاه از نگاه کاربران
نیکلاس اسپارکس شخصیت هایی را که برای اولین بار در True Believer معرفی شده اند، به ارمغان می آورد - جرمی مارش، نویسنده ای از نیویورک سیتی؛ و Lexie Darnell، شهر کوچک، کتابدار جنوبی. در نگاه اول، جرمی و لکسی برای رسیدن به عروسی های آینده آماده می شوند، پس از آنکه جریمیس به سمت بوئن کریک، نیویورک حرکت می کند تا با او باشد. در بالا از استرس عروسی، زن و شوهر نیز سعی در نگه داشتن آن را تحت لکه هایی که Lexie باردار است. این کتاب به پیروی از جرمی و Lexie از طریق بارداری، خرید پس از خرید یک خانه و بلوک نویسندگان Jeremys است که به نظر می رسد رفتن به دور . زمانی که جرمی شروع به دریافت ایمیل های مشکوک از یک فرستنده ناشناس می کند، رابطه با پیچ و تاب بیشتر و نوبت می رود. پارس کتاب را با کاراکتر های قبلی می برد: مادربزرگ روانشناختی Lexies، شهردار بون کریک که همیشه به نظر می رسد همه چیز را کسب می کند، و Taxidermist / کارمند هتل که هدایای عروسی یک گراز وحشی است. پیش فرض ها و پیش بینی ها خوانندگان را خنده می دهد، اما اتفاقات بعدی در داستان، این کتاب را به عنوان یک تاریررک به عنوان The Notebook می سازد. Sparks دارای روابط بسیار خوبی بین زنان و مردان است و فقط چند مرز واقعی عشق را می توان از بین برد. آیا در نگاه اول می تواند عاشق شود؟ خواندن و پیدا کردن ...

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** کتاب وحشتناک! من نمی دانستم که اسپارک در او بود. من معمولا عاشق رمان هایم هستم ... theyre easy، feel-good reads. اما این یکی، ulgh، جایی که من شروع کنم؟ شخصیت ها (به ویژه Lexie) از طریق کل چیز بسیار آزار دهنده بود. لکسی نخواسته چیزی برای قربانی کردن با جرمی داشته باشد ... او مجبور به حرکت به بون کریک بود، در وسط هیچ جا، و همه چیز را در شرایط او انجام دهد. خانه ای که می خواست، بازسازی هایی را که او می خواست، خریداری کرد، در شهری که او می خواست و غیره ... و در عین حال، او حتی به نظر نمی رسید سپاسگزارم که او همه چیز را با او کنار گذاشت (حتی بهترین دوستش که تصور می کرد اشتباه کرده است ازدواج با او بسیار سریع). و سپس به بالا آن را، او نگه داشتن LYING به او !! او به دنبال جابجایی بود تا ببیند ... چهره اش (حتی نامش را هم نفهمیدم ... رادنی؟) و سپس وقتی جرمی با او در موردش مقابله کرد، نه تنها دروغ گفت، بلکه تلاش کرد او را با چرخاندن آن را در اطراف اعلام کرد که تقصیر او بود که مجبور به دزدکی حرکت کردن در اطراف! به خاطر پیتز، او دستش را با یک دوست پسر سابق نگه داشت و سپس در مورد دروغ گفتن، من فکر می کنم هر کس می شود ticked و مشکوک! به یاد ندارم، بهترین دوست رادین و لکسیز، راشل، مشکلات روابطی داشتند چون راشل فکر می کند که Rodney هنوز در عشق با لکسی است، پس چه چیزی Lexie انجام می دهد؟ او تلاش می کند تا توسط رادنی اتهام @ کمک کند (به عنوان مثال: نگه داشتن دست خود، رفتن به تنهایی به جای خود او را به راحتی و گوش دادن) و سپس در مورد آن به دروغ دروغ گفتن. گاو، گاو، گاو. شاید سعی کنید از رادنی دور بمانید تا او و راشل بتوانند کارها را انجام دهند؟ چگونه راشل می تواند دوست خود ایستاد فراتر از من بود. من نیز به یاد ندارم که لکسی در هنگام مبارزه با رادلی به راشل کمک کند، اما او بیشتر از اینکه مایل به ارائه یک شانه برای رادنی گریه کند. به هر حال، با وجود این همه، جرمی هنوز از سمت لکسیس ایستاده بود و به او عروسی می داد که SHE همیشه می خواست (از آن او حتی اجازه اجازه دعوت از تمام خانواده اش به منظور نگه داشتن آن کوچک). این داستان من را احساس نکرد که من در مورد عشق واقعی خواندنی بودم، بلکه احساس کردم در مورد نومیدی کور می خواندم. نیازی به گفتن نیست که این کتاب دوباره خواندن نخواهد داشت. آن بسیار غم انگیز است زمانی که شما نمی توانید حتی برای مرگ شخصیت گریه، زیرا شما بیش از حد او را لعنت.

مشاهده لینک اصلی
8 دلار را صرفه جویی کنید و کسی را با یک چوب به ضرب و شتم بچرخانید یا با یک ماشین کوچک بر سرتان بچرخید. این همان احساس شما از خواندن این کتاب خواهد بود و حداقل پس از آن شما ممکن است یک کارت همدردی یا برخی گل ها دریافت کنید. این کتاب نه تنها باعث افسردگی شد، بلكه غم انگیز بودن، فریبنده و بی رحم بود. کسی به نفع دنیاست و نیک اسپارک را برای پروزاک خریداری می کند.

مشاهده لینک اصلی
من نمی دانم کجا شروع به صحبت در مورد این اثر کتاب. در مورد مثبت ... من ترجیح می دهم که اسپارک صدای خود را حفظ کند، آن چیزی که رمانش را می سازد، در میان هزاران نفر قابل تشخیص است. و کمی بیشتر. در منفی، شروع کنید: ترجمه و ویرایش کتاب بسیار دلنشین است. علاوه بر این برخی غلط املایی است، تکرار عبارت تحمل است (ni تنها @، برای مثال، ثابت است، و حتی یک بیان طبیعی ± اسپیسی OL نیست) وجود دارد. و اشتباهات تداوم وجود دارد که برای من خیلی حساس نیست که بتوان پول را در این کتاب سرمایه گذاری کرد. یک مثال: @ در 28 آوریل من قرارداد را برای خانه جدید امضا خواهم کرد؛ پس از آن حزب کارشناسی من وارد خواهد شد، و چند هفته بعد، عروسی بزرگ، در تاریخ 6 مه @. وای، 8 روز در جهان اسپارک وجود دارد آنها حتی برای چندین هفته به تصویب می رسند. به هر حال ... اما هیچ یک از این به نظر من جدی ترین چیز نیست. مشکل این است که آقای اسپارکس به طور فوری نیازمند یک سفر به سال 2017 است. شاید این راهی است که او بتواند یک رمان بطور مداوم در مورد موضوعات مربوط به مردان و زنان ایجاد کند. چیزهایی مثل که زنان همیشه برای یک مرد با موقعیت económica خوب نگاه کنید چرا که آن را در DNA ما و یا ridiculización ناراحتی ثابت و هوس @ @ یک زن در دوران بارداری است. آنها فقط دو نمونه هستند، اما در رمان ثابت است. زنان چیزهای ضعیفی هستند که ما نیاز به حمایت از یک مرد دارند. آنها ماچو هستند که از ظلم در ایده عشق می میرند. اضافه کردن به این صحنه حسادت بی معنی، شخصیت زن که شکستن تا با دوستان خود را به خاطر، البته، منطقی، چگونه به وعده های خود را بپذیرد که پسران دوستان ... و ** داره چند más.Nunca از انتقاد بنابراین سخت است شبیه به این، اما من آن را پنج روز پیش به پایان رساندم و هنوز خونم است.

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** این کتاب فقط این را برای من انجام نداد. من متوجه شدم که خواندن آن امیدوار است که بهتر شود. من فکر کردم Sparks سعی داشت کتابی را از هیچ چیز نگذراند ... او باید این کاراکترها را ترک کند، همانطور که در انتهای معتقد واقعی بودند. اما او آنها را کشید و به یک فاجعه تبدیل شد. 1. من از مبارزه مداوم متنفر بودم ... چقدر این 2 ساله هستم؟ تماس آن با نام آن .2. آلوین ... شما خوک و lame.3. ABS ... استرس بی نیاز است و آن را به نظر می رسد فقط بیش از حد dramatic.4. کشتن Lexie؟ واقعا!؟! پس از آنکه مادر بزرگ نشد، شما هم همین کار را با دختر خود انجام می دهید؟ واقعا، به نظر من این یک نسخه از بازی بود. من واقعا این پایان را از دست دادم و واقعا عصبانی شدم. من نمی خواهم بگویم که همه باید با خوشحالی زندگی کنند، اما احساس می کنم این بیشتر در کنار تکان دادن است، نه با توجه به داستان. متأسفم، من 2 روز در این کتاب هدر رفته بودم. این چیزی نیست جز طعم بد در دهان من.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب در اولین نگاه


 کتاب جنگل نروژی
 کتاب منسفیلد پارک
 کتاب عشق هرگز فراموش نمی کند
 کتاب قلب من و دیگر سیاهچاله ها
 کتاب شوهر دلخواه
 کتاب سرپناه بارانی