کتاب خیانت

اثر هارولد پینتر از انتشارات نیلا - مترجم: شعله آذر-عاشقانه ها

خیانت آخرین بازی کامل Pinters از زمان موفقیت عظیمی از No Mans Land است. این بازی در سال 1977 آغاز می شود، دو سال پس از پایان دادن به مسائل مربوط به عاشقان دروغین، اما و جری. در طول نه صحنه بازی، ما با گذشت زمان از طریق امور مربوط به امور خود، با بازی پایان دادن به خانه خانم اما و رابرت، همسرش، بهترین دوست جریست، دوباره حرکت می کنیم.

سناریوی دراماتیک کلاسیک مثلث عشق در میانجیگری در مورد خیانتهای زناشویی، دوگانگی و خودکفایی ظاهر می شود. پینتر جهان را می نویسد که به طور همزمان عاشق و عاشقانه می شود.


خرید کتاب خیانت
جستجوی کتاب خیانت در گودریدز

معرفی کتاب خیانت از نگاه کاربران
این عنوان اخیرا به عنوان خوانده شده @ برای بازیگران خوانده شده است، بنابراین من آن را خریدم و شب گذشته آن را خوانده ام. مطمئن نیستم که همه ی سر و وضع چیست، اما برداشت اولیه من بر اساس این اولین خواندن، کاملا شفاف بود. اجازه دهید آن را برای یک هفته نشسته و دوباره آن را بخوانید. من باید از دست رفته چیزی. در دفاع خود، برخی از تبادل های جالب بین سه شخصیت اصلی (در مثلث عشق، از انواع) وجود دارد، و جدول زمانی عجیب و غریب منحصر به فرد بود، در آن صحنه از پیش بازی در مرتبه معکوس معکوس، بنابراین صحنه پایان، در واقع اولین چیزی است که اتفاق می افتد ... به هر حال، آره، ارزش خواندن، و چند صحنه که سرگرم کننده برای کشف، تا آنجا که به عمل. من آن را دوست نداشتم، اما از آن متنفر نبودم.

مشاهده لینک اصلی
وقتی در دانشگاه بودم، این بازی را دوست داشتم. قبل از اینکه من برای اولین بار ازدواج کردم قبل از اینکه متوجه شدم که چند نفر از مردان و زنان متاهل چه کار دارند. در بی گناهی من (نسبی) من آن را به عنوان یک بازی مدرن درخشان عاشق شدم: ایجاد یک دراماتیک دراماتیک از صمیمیت، به نظر عقب مانده و خجالت زده بود. در تجربه من به عنوان یک ازدواج متاهل، درک درستی از آن است هر کسی که تا به حال فکر کرده است که چگونه یک همسر می تواند سال دیگر را به خیانت بکشد، باید این بازی را بخواند. در چندین بار بار دیگر در نیویورک احیا شده بود، اما من هرگز پول نداشتم در زمان مناسب برای دیدن و دیدن آن. امیدوارم روزی یک بار انجامش بدم

مشاهده لینک اصلی
همانطور که همه Pinters کار می کند، این یک WTF غول پیکر بود که از طریق آن

مشاهده لینک اصلی
من می دانم که این تنها یک بازی است که هیچ کس به جز برای خزنده های خسته کننده عصبانی که اسکراب گران قیمت و تقلب در همسران خود را نوشیدن، اما چه بازی وحشتناک و ظالمانه، و آنچه که یک کابوس آن بود که یک صحنه را از آن در یک کلاس اقدام . بازی صفر ستاره ای که به نظر می رسد یک ستاره است، به دلیل انجام صحنه بسیار ناراضی و ناخوشایند بود که متوجه شدم که بازی یک اتلاف وقت است و من زمان اوقات فراغت خود را در تعقیب و نجیب تر می گذرانم، مانند گرفتن پیرمردها و قدم زدن گربه من با یک حوله مرطوب.

مشاهده لینک اصلی
این یک بازی غم انگیز است. من فکر کردم که این کمیک بود. این لحظات کمدی، برخی خطوط خنده دار و بیت هایی است که باعث خنده من شده است. به طور کلی هر چند من آن را کاملا غم انگیز یافت. آن را در تاریخچه معکوس گفته شده است؟ آیا اصطلاح صحیح است؟ صحنه ها به سرعت در حال وقوع است، اما نه همه آنها. و اصطلاح صحیح نیست. در هر صورت این یک روش سرگرم کننده برای نشان دادن اطلاعات بود. این یک بازی شسته و رفته است که من می توانم به تماشای زندگی و احساس شخصیت های بی دست و پا.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خیانت


 کتاب تابستان دلپذیر
 کتاب تنهایی اعداد اول
 کتاب اسیر خشکی
 کتاب ما دروغگو بودیم
 کتاب دربار درخشان 1
 کتاب از “آ” به “خ”