کتاب خورشید هنوز یک ستاره است

اثر نیکولا یون از انتشارات نشر نون - مترجم: فاطمه خسروی-عاشقانه ها

نیکولا یون، نویسنده جامائیکایی است که رمان اولش، «همه‌چیز همه‌چیز»، نُه ماه جزو پرفروش‌های نیویورک تایمز بوده است. رمان دوم این نویسنده، «خورشید هنوز یک ستاره است» همچنان جزو پرفروش‌های نیویورک تایمز و نامزد نهایی جایزه ملی کتاب آمریکا در سال ۲۰۱۶ است. او در جامائیکا به دنیا آمده و هم اکنون با خانواده‌اش در آمریکا سکونت دارد.
«خورشید هنوز یک ستاره است» رمانی‌ است که خواننده را به طرزی عجیب درگیر خود می‌کند. همیشه به نقش آدم‌ها در زندگی یکدیگر اعتقاد داشتم. اینکه چطور عملکرد یک نفر می‌تواند زندگی و آینده شما را تحت تاثیر قرار دهد بدون آنکه حتی بداند دارد چه می‌کند.
و حالا با رمانی روبه‌روییم که در خط‌به‌خط آن می‌توانیم عمیقاً معنای زندگی، عشق، تقدیر، آینده و سرنوشت را احساس کنیم. درست است! «خورشید هنوز یک ستاره است» کتابی است که شاید مدت‌هاست دنبالش بودیم تا خودمان را در آن بیابیم.


خرید کتاب خورشید هنوز یک ستاره است
جستجوی کتاب خورشید هنوز یک ستاره است در گودریدز

معرفی کتاب خورشید هنوز یک ستاره است از نگاه کاربران
این می تواند به راحتی یکی دیگر از cliché ©، داستان عاشقانه نوجوان دوست داشتنی است. اما خیلی بیشتر از آن بود. نیکولا یون عناصر آشنا از رمان های معاصر بالغ جوان را \"بله، حتی @ insta-love @ â €\" گرفت و توانست چیزی جدید را ایجاد کند. من به ویژه از فصل هایی که قالب را شکستند، به چشم می خورد، که در خارج از زندگی دو شخصیت اصلی ما، ناتاشا و دانیل دیده می شود و در مورد افرادی که در خیابان ها گذراندند و یا در طول 12 ساعت خوابیده به گردبادشان ملاقات کردند، قدردانی کرد. و من پایان را دوست داشتم (مشاهده اسپویلر) [من واقعا دوست داشتم که او چگونه ایرنه را دوباره به داستان متصل کرد تا چیزی عمیق تر از داستان عشق ایجاد کند. و من دوست داشتم که چگونه او در زمان پیش رو پرش کرد تا نشان دهد که عاشقانه نوجوان ممکن است موقت باشد، اما این بدان معنا نیست که مهم نیست. و من دوست داشتم که چطور فرصت دیگری برای آنها داد. (پنهان کردن اسپویلر)] به طور کلی، خواندن دوست داشتنی و شگفت آور است. منظورم این است که من عاشقانه معاصر YA را دوست داشتم؟ قطعا چیزی که من انتظار داشتم نیست. اما هی، شما هرگز نمی دانید تا زمانی که شما سعی می کنید! و واقعا خوشحالم که این را امتحان کردم.

مشاهده لینک اصلی
بله، من گریه کردم! من خیلی خوشحال شدم که این کتاب را بدست آورم چون کتابی نیکولا یونس، Everything، Everything را دوست داشتم. من هم این را دوست داشتم ناتاشا به دلیل برخی حماقت در قسمت پدرش به جامائیکا اخراج شده است. او زمانی که هشت ساله بود به آمریکا آمد و در حال حاضر به سال تحصیلی خود می رود و نمی خواهد دوستان و زندگی اش را ترک کند. دانیل یک پسر آمریکایی / کره ای است که فقط می خواهد زندگی خود را زندگی کند اما والدینش ایده های دیگری دارند. دانیل و برادرش چارلی باید پزشک باشند و همین طور است. ناتاشا و دانیل در شهر با آنچه شما ممکن است بخواهید به سرنوشت تماس بگیرید. اجازه می دهد فقط بگویم که دانیل زندگی او را نجات داد. سپس آنها را با هم می گذرانند. بعضی ها دوست ندارند عشق را در کتاب بخوانند، اما این چیزی است که من در مورد کتاب ها دوست دارم، آنها یک دنیای فانتزی هستند که می توانم به جایی می روم که همه چیز جادویی اتفاق می افتد. اگر میخواهم خسته کننده،real life @ books بخوانم، یک کتاب ریاضی یا چیزی خسته کننده خواهم برد. به هر حال، دانیل قرار است مصاحبه ای برای دیدن در مورد رفتن به ییل داشته باشد. قرار است ناتاشا با خانمی ملاقات کند که سعی دارد تبعید خود را متوقف کند. آنها روز را با هم در میان مصاحبه های مختلفی که باید به آنجا بروند، صرف می کنند. من دوست نداشتم که برای ناتاشا برای همیشه به دانیل بگویم که او فرستاده شده است، اما من متزلزل هستم. آیا کسی که سالها پیش از فیلم \"قبل از طلوع آفتاب\" آنها یک سال دیگر نیز ساخته شده است. این کتاب به من این فیلم را به نحوی به من یادآوری کرد. چند کاراکتر جانبی در کتاب وجود دارد که در واقع با داستان ناتاشا و دانیلز مش را می سازند. بعضی از قسمت ها به من فکر می کردند، OMG، این اتفاق افتاد؟ من داستانهای این داستان را همانند داستان اصلی دوست داشتم زیرا همه آنها متصل شده بودند. من همچنین دوست دارم که چگونه این کتاب به عنوان پایان دادن به ناتاشا و دانیل به پایان می رسد، اما با ادامه همه چیزهایی که با آنها و خانواده های آنها اتفاق افتاده است. و سپس 10 سال بعد. . . * من یک نسخه چاپی از این کتاب را از طریق برنامه BloggingForBooks دریافت کردم. * وبلاگ من: مليسا مارتينز فهرست خواندن

مشاهده لینک اصلی
این یک کتاب کوچک با داستان شیرین بود. یک کتاب عالی برای یک فرار ساده. در حالی که سناریوهای آن بسیار نامطلوب هستند، اگر بتوانید چند ساعت بدون کلام خود را به حالت تعلیق درآورید، بسیار جذاب است. بسیاری از فصلها. بسیاری از فصل های کوتاه من عاشق بخش های کوتاه است! از آنجایی که من در حال خواندن (و یا اخیرا خواندن) برخی از کتاب ها با فصل loooooooog من نیاز به یک کتاب با فصل کوتاه است. من از این به اندازه Everything Everything لذت بردم. به نظر می رسد من می توانم ادامه یون را برای یک گشت و گذار ساده ادامه دهم.

مشاهده لینک اصلی
یک داستان عاشقانه با شکوه. من نمی تونم صبر کنم همه شما این رو بخونید

مشاهده لینک اصلی
آهههه !!! چرا، نیکولا یون، چرا ؟! چرا من در ابتدا کتاب های خود را می خوانم؟ چرا من عاشقانه خنده دار مضطرب و خنده دار را نگاه می کنم که صفحات کتاب های شما را لرزاند و صفحات را به تبخال تبدیل می کند؟ آیا فصل های دیوانه کوتاه است؟ داستان؟ نقاط مختلف دید؟ درس های علمی تصادفی؟ چرا؟ در ابتدا شک داشتم. خلاصه طرح در داخل ژاکت کتاب تقریبا به من زد و من واقعا سرگیجه از همه چشم نورد. این کتاب همچنین از لحاظ جدی تر از ابتدای کار است. بله، همه ی آن ها سرگرم کننده و جوان است که همانطور که در آخرین کتاب خود می بینند، اما برخی از موضوعات بسیار سنگین را مستقیما در بر می گیرد. مهاجرت، نژاد، دینامیک خانواده، و غیره همه با داستان عاشقانه که سوالات سرنوشت و نیهیلیسم در طول راه را مخلوط می کنند. شما عادی هستید، عالم هستی ما را با هم ترکیب کرد و بارها آن را کنار گذاشت، اما فکر می کنم آنچه که بیشتر از آن لذت بردم، روابط شخصیت های کوچک و نحوه کمک آنها به داستان کلی بود. یون می تواند کنار بگذارد و یک صفحه یا دو را به یک فرد به ظاهر تصادفی اختصاص دهد، قبل از غواصی به ناتاشا و دانیل، یک گزارش مختصر از گذشته و یا افکار خود. از آن زمان تا به امروز، همه چیز را به عنوان یک تعادل احساس می کردیم، اما این چیزها اغلب به پایان رسید. پایان قسمت مورد علاقه من کتاب بود. من در حدود دو یا سه ستاره شناور بودم، اما آخرین سوم کتاب فوق العاده بود. این واقعا به اوج لذت بردن از انواع با همه چیز چیزهای دیوانه اتفاق می افتد. این به هدف مبهم است. من نمی خواهم چیزی را خراب کنم و بنابراین، بار دیگر، من تلاش کردم که نیکولا یون را دوست نداشته باشم. من الان 2-0 موفق هستم آن را کامل نیست، اما آن کتاب بزرگ YA به پرواز از طریق. این 500 روز تابستان تابستانی برای من با نوجوانان دارد. من حدس می زنم شما می توانید JGL را در آنجا بنویسید و به او یک اسب بالدار بزنید و کار درستی انجام می دهد. یا نه

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خورشید هنوز یک ستاره است


 کتاب دلدار و دلباخته
 کتاب ما دروغگو بودیم
 کتاب ییلاق انگلیسی
 کتاب پوست انداختن
 کتاب هیپنوتیزم ماریا
 کتاب مرگ در ونیز