کتاب جادوگر تاریکی

اثر نورا رابرتز از انتشارات در دانش بهمن - مترجم: سارا زرگر-عاشقانه ها

ایونا در ایرلند با هیچ چیز جز مسیر نان خود، یک نگرش بی وقفه خوش بینانه و استعداد ذاتی با اسب ها می آید. دور از قلعه لوکس که در آن یک هفته صرف می شود، پسرعموهای او، Branna و Connor O'Dwyer را پیدا می کند. و از آنجا که خانواده خانواده است، آنها را به خانه و زندگی خود دعوت می کند. هنگامی که ایونا کار خود را در اصطبل های محلی انجام می دهد، وی بویل مک گراث را با مالک می گیرد. ایونا متوجه می شود که در اینجا او می تواند برای خودش خانه بسازد و زندگی اش را به همان اندازه که می خواهد، زندگی کند، حتی اگر این بدان معناست که بیل برای سرنشین شدن به پاشنه بلند باشد. اما هیچ چیز به نظر نمی رسد. شیطان باستانی در اطراف درخت خانواده یونان زخمی شده و باید شکست خورد. خانواده و دوستان با یکدیگر و برای یکدیگر مبارزه می کنند تا وعده امید و عشق را زنده نگه دارند.


خرید کتاب جادوگر تاریکی
جستجوی کتاب جادوگر تاریکی در گودریدز

معرفی کتاب جادوگر تاریکی از نگاه کاربران
** هشدار اسپویلر ** من این کتاب را به پایان رسانده ام و خیلی ناراحت و ناامید هستم. نورا رابرتز سالها و سالها یکی از نویسندگان مورد علاقه من بوده است، اما این کتاب به اندازه معمول آن نیست. این به معنای بازنویسی ضعیف سه گانه جزیره سه خواهر اوست.: هشدار اسپویلر قابل اجرا :: از ابتدای کتاب، بازنویسی رقص بر روی هوا (که من عاشق آن هستم) باید دانست که من در آن بودم برای ناامیدی وقتی که گرگ را مجددا استفاده کرد، و سپس آن را با یک پنتاگرام مشابه که میا در سه جزیره سه جزیره جزیره سه گانه استفاده کرده بود، نامگذاری کرد. یونس (Nell) تغییر زندگی عظیمی را به وجود می آورد (جود، جواهرات خورشید - همچنین توسط گران او فرستاده می شود) و به ایرلند می رود او ملاقات با خانواده است که اتفاق می افتد به جادوگران. Branna و Connor (میا و ریپلی - و نام Branna نزدیک نزدیک به Brenna از Tears of the Moon نیست؟). همانند نئل، ایونا باید قدرتش را کشف کند و یاد بگیرد از آن برای مبارزه با شر که همه آنها را تهدید می کند یاد بگیرد. فقط چند فصل در کتاب مشخص شد که کدام کاراکترها برای رسیدن به آن اهمیت دارند. او از رابطه Mia / Sam (صورت با آتش) با Branna و Fin استفاده کرده است. آنها بعنوان یک زن و شوهر شناخته می شوند و به وضوح هنوز هم در عشق هستند، اما در تعارض هستند و مجبور به بازی خوب برای مبارزه با بد بزرگ هستند. من شرط بندی می کنم که او نیز رابطه رابطه Shawn / Brenna (Tears of the Moon) را دوباره استفاده می کند - دو که رشد کرده اند مانند خواهر و برادرهایی که عشقشان را کشف می کنند نه فقط platonic.Worst از آن است که من حتی نمی فهمم در شخصیت های سرمایه گذاری. من نمی دانم اگر دو کتاب بعدی بخرم شاید فقط به سه خواهر و گالاگرر از کتابهای آردومور مراجعه کنید.

مشاهده لینک اصلی
4 ستاره بزرگ ساختن جهان، عاشقانه ضعیف، اما هنوز ارزش خواندن. من تردید می کنم که این کتاب را به عنوان یک رمان عاشقانه توصیف کنم به این دلیل که کتاب صرف زمان کمی در واقع تحقیق در مورد عاشقانه بین Iona و Boyle بود. مطمئنا، در این رمان عاشقانه وجود دارد. در سراسر کتاب پراکنده، صحنه هایی است که Iona و Boyle ملاقات می کنند، چت می کنند، هر کدام از آنها را لمس می کنند، بیشتر لرزیدن، خوابیدن، سوء تفاهم، ساختن، و سپس اعتراف عشق بی پایان خود را. چیزهای بسیار فرمولیک و همه چیز در مورد قسمتهای مهمتر این کتاب بافته شده است. گوشت این کتاب به مراتب بیشتر بر داستان جادوگر تار و فرزندان جادوگر باقیمانده در ایرلند زندگی می کند. با وجود ضعف در عاشقانه، من واقعا از آن لذت بردم. من فکر می کنم کتاب احتمالا برای آن بهتر است، چرا که عاشقانه خیلی چیزهای بی نظیر بود. من کاملا مایلم که با این سری از آن لذت ببرم چون از ساختمان جهان لذت می بردم، از محیط ایرلند دوست داشتم و از همه کاراکترهای ثانویه جذاب بودم. با این حال، اگر شما نورا رابرتز را به شدت برای صحنه های عاشقانه بخوانید، این ممکن است ناامید شود. اما اگر از یک داستان با پس زمینه جامد با برخی از سحر و جادو و پیشگویی های تاریک لذت ببرید، ممکن است از آن لذت ببرید تا آنجا که من انجام دادم. من به این یکی در مورد صدا گوش دادم و روایت بسیار عالی بود.

مشاهده لینک اصلی
یک کلمه این کتاب را توصیف می کند. ضعیف. شخصیت ها ضعیف بودند، داستان ضعیف بود. این کتاب از GREAT شروع شد، و پس از آن رونق افتاد و خواندن آن مانند تماشای رنگ خشک بود! من همیشه یک طرفدار بزرگ از سه گانه نویسندگان نویسندگان بودم اما وای، این کتاب فقط یک ظلم بود. به نظر می رسد عجله و فقط یک نسخه بازنویسی از 2 دیگر trilogies نوشته شده است. هرگز یک کتاب نورا رابرتز را بخوانید که در آن من با شخصیت ها ارتباط برقرار نکرده ام، تا کنون. غم انگیز این کتاب پس از چند ماه انتظار برای بیرون آمدن از این کتاب بود. (3 ستاره سخاوتمندانه است.

مشاهده لینک اصلی
مجموعه ای از یونای شینه هر کاری را که او از کارش خارج می شود، همه چیز را رد می کند، همه چیز را که او مالک و حرکت می کند از بالتیمور، مریلند تا میگو، ایرلند، میهن خود، می کشد. او به دنبال پسر عموی خود، Branna، یک جادوگر تاریکی و کانر ODwyer، که مادربزرگ او به او بسیار به او گفته است، متعهد به پیدا کردن این اتصال shes تمام زندگی او دل انگیز است. ایونا بیشتر از آنچه که او همیشه امیدوار بود، زمانی که پسرعموها او را در آغوش گرفته و به او کمک می کنند تا با دوستش بویل مک گراث کار کنند، انجام آنچه او دوست دارد ... مراقبت و سوار اسب. مسائل این داستان با داستان قرون وسطی Sorcha، اولین جادوگر تار، شروع به کار کرد، که بر روی کوهان، یک جادوگر بد انجام گرفت. او قدرت خود را به سه فرزندش سپرد که به نوبه خود با فرزندانشان هم همین کار را کرده اند. با ورود یونس، دایره در حال حاضر تکمیل شده است و پسرعموها هم اکنون باید با آنچه باقی مانده از کباه باقی بمانند. Iona یک تازه کار است و نیاز به مهارت های خود را قبل از اینکه با چالش خود مواجه شوند، پیچیده کند. و، توسط عاشقانه در حال توسعه خود را با بویل مسخره اما مورد علاقه غافل می شود. چه چیزی برای من کار کرد؟ کاملا دوست داشتم که این داستان در ایرلند اتفاق می افتد، با زبان محلی در گفتگوی میان شخصیت ها تکمیل شده است. مردان در این داستان بسیار جذاب هستند ... بویل، با شیوه ای سخت و جدی اما سکسی ... کانر، که خوش تیپ و سخاوتمندانه است و فیو، که با چشمهای زمردی تاریک است و تنها برروانا متمرکز شده است، جادوگران که جنبه پارانورال داستان را هیجان انگیز می کند. ایونا لذت بخش بود، هر چند ممکن است دیگران مخالف باشند. در پرتو رشد و شکوفایی او، حالت آفتابی او را افزایش دادم. لذت او عفونی بود، الهام بخش عموزاده او بود و بویل جدی را به طور کامل از بین برد. در حالی که داستان عاشقانه خود را در برابر داستان قدیمی @ insta-love @ جریان می داد، به طرز تقریبا دلهره آور به واقعیت بازگشته بود. آن را بسیار جالب و عاطفی ساخته است. آنچه بعضی از آنها گفته اند، مقایسه های سه جانبه جزیره Noras Key و Three Sisters Island است اما برای من احساس تازه ای می کند. من این اتصالات را ندیده ام و هر دو را خوانده ام. شاید این تنظیم این داستان را برای من متمایز ساخته باشد، زیرا من نمی خواستم کتاب را بگذارم. خط پایین من عاشق سلتیک، جادوگری، عاشقانه، تنظیم و شخصیت ها را دوست داشتم. من و ایونا و بویل را دوست داشتم، عمدتا به دلیل شور و شوق او، همانطور که با شرایط او ارتباط داشتم. کتاب این مرحله را برای داستان های بعدی در این سه گانه تعیین می کند و من نگران آن ها را پیش بینی می کنم. اگر شما هرگز توسط Nora چیزی بخوانید، این یک مجموعه عالی برای شروع خواهد بود. همچنین برای آن دسته از ما بسیار جالب است که در حال حاضر بسیاری از داستان های خود را در حال حاضر در قفسه های ما را بخوانید. من فکر می کنم برنده آن است. 4.5 ستاره

مشاهده لینک اصلی
پنج ستاره Magickal برای Dark Witch، اولین کتاب در نورا روبرتز The Cousins ​​ODwyer Trilogy با رمان نیوا رابرتز، همانطور که بر روی یک نوار شکلات هم تاثیر گذاشته است، تاثیر مشابهی دارد: من به حالت سعادت میروم. این تابستان من از طریق تمام عناوین سری خود خواندن و بار دیگر به نوشتن خود افتخار می کنم. در حال حاضر خانم رابرتز اولین کتاب \"Dark Witch\" را در سری جدید \"The Cousins ​​ODwyer Trilogy\" منتشر کرده است و من احساس می کنم کسی فقط یک نوار شکلات تیره فرانسوی افسانه و غرقابانه غنی دارد. (در واقع یک دوست به من جادوگر تار داد و من کاملا از آن لذت بردم و سپاسگزار هستم.) جادوگر تاریک به سهولت های مورد علاقه های رابرتز علاقه مند شد: اسب ها، جادوگران و ایرلند. من عاشقانه را ذکر نکردم، اما این بدون اطلاع می کند این را نمی کند؟ این مجموعه به دنبال یونای شینه آمریکایی ایرلندی است که به ریشه های ایرلندی اش باز می گردد، جایی که او سحر و جادو را به تصویر می کشد، دو پسر عموی او و دایره ی دوستانش. این کتاب با داستان جادوگر تاریکی و آزار و اذیت او در قرون وسطی باز می شود ایرلند من آن را بلافاصله به آن کشیده شدم و زمانی که به حال حاضر به تقریبا شبیه بود. توانایی رابرتز برای ساختن سحر و جادو به کارگردانی او بی نظیر است و به همین دلیل است که بسیاری از ما او را تحسین می کنیم. به غیر از این، سه گروه پسر عموزاده و تدریس یونا را برای استفاده از جادوی خود آموزش می دهیم. او همچنین دارای استعدادی است برای صحبت با حیوانات، در درجه اول اسب، و ما می بینیم که در شکوفه کامل هم هست. علاقه عشق به خود، صاحب ثبات پایدار است و درهم و برهمی است. مطمئنا تمام قایقرانی صاف در هر دو طرف عاشقانه یا جادوگر وجود دارد (جایی که تعلیق در آن باشد)، اما توصیف روستای ایرلندی، دوستان سرگرم کننده در آن، شرح آثار تاریخی و مناظر تاریخی همه را درگیر خواننده بنابراین، من نمی توانم منتظر بمانم تا دو کتاب بعدی در این سه گانه منتشر شود: Spell Shadow (تاریخ انتشار: 6 می 2014) و Blood Magick، جایی که بیشتر در مورد Branna و Connor ODwyer پیدا خواهد شد. پنج ستاره magickal برای این ورودی شگفت انگیز به مجموعه سری نورا رابرتز. Fab Fantasy Fictionhttp: //www.fabfantasyfiction.com/2013 ...

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جادوگر تاریکی


 کتاب ربه کا
 کتاب جاذبه میان ما
 کتاب عقل و احساس
 کتاب تحقیر و توهین شده ها
 کتاب بر باد رفته
 کتاب ده قرن عاشقی