کتاب بی صدایی

اثر ریچل مید از انتشارات پرتقال - مترجم: زهرا غفاری داریان-عاشقانه ها

در روستایی که همه‌ی ساکنان آن ناشنوا هستند، «فی» صدایی می‌شنود!


خرید کتاب بی صدایی
جستجوی کتاب بی صدایی در گودریدز

معرفی کتاب بی صدایی از نگاه کاربران
این بررسی همچنین می تواند در Caroles Random Life یافت شود. من از این کتاب لذت بردم و آن را بسیار سخت به پایین گذاشتم. من بسیار هیجان زده شدم که دستانم را در نسخه اولیه رمان جدید رایتل جدید میدم. در حالی که تعداد کمی از کتابهای او را داشته ام، قبل از خواندن این کتاب هیچکدام از آنها را ندیده بودم. این کتاب به منزله چیزی کاملا متفاوت از انتظار من بود، اما من از هر صفحه ای از داستان آن لذت بردم. فای در یک روستای بلند در کوه زندگی می کند. هر کسی که در روستای خود زندگی می کند نمی تواند بشنود. آنها همچنین قادر به رشد غذا در روستا نیستند، به طوری که آنها باید از zipline متکی باشند که از طریق غذائی که فرستاده شده است، آنها را حفظ کند. آنها یک روستای معدن هستند و فلزات که از معدن دریافت می کنند برای غذائی که آنها را زنده نگه می دارد مبادله می شود. متأسفانه، تبادلات در همه جا سخاوتمند نیستند و روستا غذای بسیار محدودی دارد. هر شکایتی با کاهش هزینه های ارسال شده به دست می آید. برخی از روستاییان شروع به از بین رفتن چشم انداز خود می کنند که ممکن است روستا را به خطر بیفتد. فی و لی وی تصمیم به انجام کاری در مورد وضعیت می کنند. آنها با وجود خطرات تلاش می کنند که روستا را از جمله روستاهای خود از خواهر Feis که شروع به از بین بردن او کرده اند، کمک کند. در طول سفر آنها حقیقت را در مورد وضعیت خود خواهند آموخت و متوجه خواهند شد که همه چیزهایی که همیشه اعتقاد داشتند بخشی از دروغ است که آنها زندگی کرده اند. شخصیت های این کتاب کاملا شگفت انگیز هستند. فی دشوار است و مایل است که به آنچه او معتقد است درست باشد. او یک جنگنده نیست، اما او مایل است خودش را در معرض خطر قرار دهد تا به مردم کمک کند که درباره او مراقبت کند. لی وی باعث شد تا قلب من کم شود. او بسیار دوست دارد فی و او نشان می دهد که از طریق اقدامات او. او رهبر خود را دنبال می کند و مایل است قربانی هایی برای کمک به او حتی زمانی که توانایی خود را برای موفقیت سوق می دهد. او ثابت می کند که او واقعا مرد خوبی است. داستان خودش فوق العاده بود. به طوری که لایه ها به عقب بر می گردند و این داستان را کمی بچگانه می گذارند، این کتاب را ساخته اند که سخت بود. قدم زدن از داستان عالی بود. ساخت تا اکتشافات مختلف به خوبی انجام شد. من نمی تونم فکر کنم یک لحظه در طول کتاب، که خسته شدم احساس کردم که من در سفر با فی و لی وی بودم و می خواستم بدانم که حق با آنها درست است. من انتظار داشتم که این کتاب در فرهنگ چینی بیشتر محصور شود. اگر نام شخصیت ها را تغییر دادید، احساس می کنم این کتاب را می توان در هر مکان تنظیم کرد. این احساس ناخوشایند را احساس نکردم اما این چیزی نبود که انتظار داشتم. من واقعا از اولین توصیف شنیدن برای اولین بار لذت بردم. این خیلی دشوار است که به کلمات بپردازد، اما من فکر می کنم که نویسنده این کار را کاملا انجام داد. من این کتاب را به دیگران توصیه می کنم. من فکر می کنم که این داستان به یک مخاطب گسترده جذاب خواهد بود. این اولین کتابی است که توسط ریشل میاد منتشر شده است اما من به دنبال آن هستم تا بیشتر از او در آینده بخوانم. من دریافت نسخه پیش نویس خواننده این کتاب از پنگوئن گروه - Razorbill از طریق پنگوئن اول برای خواندن به منظور ارائه یک بررسی صادقانه. ابتدایی افکار این کتاب بسیار لذت بخش بود. من ایده اصلی در پشت داستان را دوست داشتم.

مشاهده لینک اصلی
این ... خوب بود خوب بود. هیچ چیز شگفت انگیز، بد نیست، درست است. من از آن لذت بردم، اما احساس می کردم خیلی زیاد اتفاق نیفتاده، تقریبا مثل اینکه من یک کتاب بسیار بالاتری از کتاب بسیار عالی خوانده ام، اما بعدا تبدیل به کتاب شد و ... آه از آن استقبال می کنم. من خواستار توسعه شخصیت بیشتر، شخصیت بیشتر به طور کلی، فرهنگ چینی بیشتر و نه لزوما کمی فانتزی بود، زیرا با 98 درصد کتاب دیگر عجیب و غریب بود. اما پس از آن من دوست داشتم آنچه را که خوانده ام، درست آن است که می توانست خیلی بیشتر باشد.

مشاهده لینک اصلی
چه قدر

مشاهده لینک اصلی
خواندن در LEE.SUEÃ'A.VUELA: D من مفهوم را دوست داشتم، من عاشق اصل و من بسیار دوست داشتم به شخصیت ها. من آن را با یک لبخند و همه چیز به پایان رساندم. اما توسعه فاقد پریپیپی، فضل، کمی مبهم است. من هم این واقعیت را دوست نداشتم که ما در فانتزی های اخیر در فصل های گذشته به این مسئله رسیدگی کردیم. من آن را دوست داشتم، اما کمبود آن، خیلی بهتر بود.

مشاهده لینک اصلی
بنابراین خسته کننده، خیلی نرم، بنابراین اجرا از کارخانه.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب بی صدایی


 کتاب دکتر ژیواگو
 کتاب در اولین نگاه
 کتاب تس دوربرویل
 کتاب بی صدایی
 کتاب همه چیز همه چیز
 کتاب عاشقان ژاپنی