کتاب به پیوست دوستت دارم

اثر سسیلیا آهرن از انتشارات موسسه فرهنگی هنری نوروز هنر - مترجم: هدیه منصور کیایی-عاشقانه ها

یک رمان درباره برگزاری، رفتن و یادگیری دوباره به عشق. هالی نمی توانست بدون شوهرش جری زندگی کند، تا روزی که او مجبور بود. آنها نوعی از زن و شوهر جوان بودند که می توانند جملات یکدیگر را تمام کنند. هنگامی که جری به یک بیماری پایدار مبتلا می شود و می میرد، هالیوود 30 ساله است که در حال نابودی است. اما با کمک یک سری از نامه ها، شوهرش قبل از مرگ او را ترک کرد و کمی از یک مجموعه بی نظیر از خانواده ها و دوستانش سوار شد، او می دانست که خنده، غلبه بر ترس و کشف دنیایی که هرگز نمی دانست وجود داشته باشد. PS، من عاشق شما یک نامه عشق فریبنده به جهان است!


خرید کتاب به پیوست دوستت دارم
جستجوی کتاب به پیوست دوستت دارم در گودریدز

معرفی کتاب به پیوست دوستت دارم از نگاه کاربران
احتمالا یکی از کتابها و سازهای مورد علاقه من است. من یادم می آید فیلم را به عنوان یک نوجوان تماشا می کنم و هر دو ناراحت و خوشحال هستم (من هنوز مناظر را به یاد می آورم ... میل من برای دیدار از ایرلند در این نقطه شروع شده است و متأسفانه تاکنون من نمی توانم آن را انجام دهم. زن جوان 30/30 ساله است و اخیرا همسرش جری را به علت یک بیماری از دست داده است. جری چنین شخص شگفت انگیزی بود که 12 حرف از او برای هر ماه نوشت و او را راهنمایی کرد و به او اجازه داد به طور صحیح خداحافظی به او می شود کتاب پر از لحظات شاد، غم انگیز، عجیب و غریب است و در بعضی از شرایط من شگفت زده شدم که ببینم که راه حلی واکنش همان شیوه ای بود که من وقتی یکی از عزیزانم را از دست دادم، به شدت به خوبی و آمپر؛ آه، گاهی اوقات، طرح خیلی طولانی بود، اما همه چیز را در آن گرفتم. فقط آن را دوست دارم.من خیلی مطمئن هستم که من آن را خیلی دوست دارم زیرا من خاطرات و ارتباط با فیلم و طرح کلی دارم، بنابراین لعنت به بی عاطفه اما هر چه. پایان هر دو متفاوت است، هر دو اتصالات و sati دوست داشتنی به من و حالا من فقط می خواهم این فیلم را دوباره ببینم :)

مشاهده لینک اصلی
اوه خدای من! من عاشق این داستان هستم! ابتدا فیلم را تماشا کردم و آن را یکی از مورد علاقه های من در همه زمان ها شدم. و اکنون، پس از خواندن کتاب، نمی توانم تصمیم بگیرم که کدام یک بهتر از من باشد | معنی آن چیست؟ من جری را دوست داشتم و هر بار با هالی گریه می کردم. من فکر می کنم این داستان برای من بسیار عزیز است، زیرا برای من نه تنها به از دست دادن یک شوهر بلکه کسی که دوست داری، واقعا واقعا دوست دارم و چقدر سخت می گذرد پس از آن رفته رفته، زیرا آنها ممکن است با شما شخصا نیست، اما شما هنوز هم به آنها نیاز دارید و نیازی نیست که آنها را از بین ببرید. اما پس از آن چیزی را متوجه میشوید. زندگی فقط به این معنی نیست که «قلب شما شکسته است، حتی اگر این احساس را داشته باشد و باید ادامه دهید. من فیلم را دوست داشتم و کتاب را دوست داشتم.» و من هنوز به دنبال جریا هستم

مشاهده لینک اصلی
این سالها پیش در مقاله کاغذی خوانده شده است. در آن زمان این کتاب چنین عجله ای بود. چیز خنده دار این است که من بخشی از این جمعیت پرستار نیستم برای این عاشقانه پرطرفدار. در حقیقت، شخصیت اصلی من اغلب در عصب من است و من فقط احساس کردم که مایلم او را به یک ضربه قوی قوی برای کمک به او از وجود این نجیب و خودخواهانه کمک کند. من حتی با فیلم سازگاری آن احساس مشابهی داشتم. اوه تنها دلیل اینکه من در نهایت آن را به اتمام رساندم این بود که به طور کامل به خاطر داستان جذاب بود و من آن را دوست دارم وقتی شخصیتها یک کیسه بسته و به مکان های هیجان انگیز سرازیر می شوند، کارهایی را که معمولا نمی خواهند انجام دهند. * دفعات بازدید: سالها پیش اما بررسی شده در اکتبر 20th، 2014 *: - â~ † -: *: - â~ †: *: - â~ † -: *: - â~ † -: * : - â~ † -: *: - â~ †: *: - â~ † -: *: - â~ † -: *

مشاهده لینک اصلی
واقعا، واقعا این کتاب را دوست داشتم. خیلی زیبا و خوب نوشته بود.

مشاهده لینک اصلی
ایده ساده اما منحصر به فرد داستان اینه که: چگونه یک شوهر (جری) که احساس کردند که زندگی خود را نمی خواهد طولانی قبل از او از سرطان رنج می برد، آماده شدن برای همسر خود (هالی) بسیار وابسته به او هستند و او دوست داشت پس از خروج خود زندگی می کنند. او همچنین نامه های هالی را برای هر ماه از سال پس از مرگش ترک کرد. در این نامه شامل انواع درخواست بر اساس آنچه در زندگی یک mereka.Ceritanya در حال حرکت شده بودند اگر چه برخی از قطعات مسخره و نه اخلال وجود دارد، مانند زمان در جشن تولد هالی و جادویی هستند. چگونه یک زن باید مستقل باقی می ماند با داشتن شوهر که می توان به آن اتکا ... چرا که ما هرگز نمی دانید که این حق را برای بخشی از آن، در مورد دوستی، مورد بی معنایی یک خانواده، در مورد عشق، در مورد: اما بقیه این داستان می تواند بسیاری از مسائل برای خوانندگان را جلسه نیز در perpisahan.Holly شکننده و زود رنج ... در طول زمان پیدا شده است بسیاری از عقل و دانش و درس های suami..sahabat..kekasih خروج و همسر روح: گری، و همچنین از زندگی افرادی که احساس می کنید که همه چیز disekitarnya.Holly در زندگی خود هرج و مرج است، اما خاطرات خوشحال است. چه کسی می داند که احساس می کند عشق واقعی است، اما آماده است تا از آینده بلند شود. رمان حرکت می کند، عاشقانه، پر از معنا است، اما هنوز هم به زمین ... زیبا :)

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب به پیوست دوستت دارم


 کتاب خلیج نقره ای
 کتاب نان سال های جوانی
 کتاب خیانت
 کتاب هزار درنا
 کتاب فقط یک داستان
 کتاب داستان خیاط