کتاب باورم کن

اثر نیکلاس اسپارکس از انتشارات شادان - مترجم: نفیسه معتکف-عاشقانه ها

جرمی مارش، به عنوان یک روزنامه نگار علمی با ستون به طور منظم در علمی آمریکایی، متخصص در تخریب فراطبیعی است و دارای عینک و عجیب و غریب است. یک شک و تردید متولد شده، او به شهر کوچکی از بوئن کریک، کارولینای شمالی سفر می کند، مصمم است تا علت واقعی را در کنار ظاهری شبح که در گورستان شهر ظاهر می شود پیدا کند. با این حال، آنچه که او در پی آن قرار می دهد، ملاقات و ناپدید شدن است و به عشق لس ای دانلل، نوه روان شهر می افتد. در حال حاضر، اگر دوستداران جوان هر نوع آینده ای را داشته باشند، جرمی باید یک انتخاب دشوار را انتخاب کند: به زندگی که می داند، بازگردد یا چیزی را که قبلا نمی توانست قبول کند، از جهش جهش بزرگی برمی دارد. یک داستان در مورد شانس گرفتن و قلب شما، اعتقاد بر این است که شما نیز به معجزه عشق اعتقاد دارید.


خرید کتاب باورم کن
جستجوی کتاب باورم کن در گودریدز

معرفی کتاب باورم کن از نگاه کاربران
من لذت بردن از داستان های عشق پیش بینی شده است که پایان خوش است. من @ True Believer @ را یافتم که یکی از این داستانهاست، و به همین دلیل، من واقعا رمان را دوست داشتم. ابتدا فکر کردم این رمان برای شروع خواندن دشوار است. اولین فصل های دوساله در نیویورک برگزار می شود و بر موفقیت تجاری جرمی مارش کمک می کند. با این حال، زمانی که جرمی به سمت جنوب شهر کوچک در کارولینای شمالی حرکت می کند، به نام Boone Creek، داستان شروع به سرعت می کند. من واقعا کلیشه ای از یک شهر کوچک پر از مهمان نوازی در جنوب را دوست دارم، بنابراین شاید این بخشی از دلیل من از این کتاب بسیار لذت بردم. هنگام نوشتن این کتاب، نیکلاس اسپارکس عاشقانه و رمز و راز از چراغ های خالی از سکنه را در یک گورستان محلی مخلوط کرد، که جذاب بود. این باعث شد که من بخواهم خواندن را ادامه دهم. به طور کلی، من این داستان را دوست داشتم، بنابراین قطعا آن را به دیگری توصیه می کنم.

مشاهده لینک اصلی
اشک در چشم ها، لبخند و خنده همه جا، پروانه ها در معده ... نیکلاس اسپارکس قطعا می داند که چگونه خوانندگان خود را به عنوان شخصیت های اصلی خود را احساس می کنند. و من باید definitely اعتماد به حس خود را از طنز است که من را به لبخند بسیاری از بار. یکی از بهترین کتابهای او (به نظر من)، اما هنوز یک داستان عاشقانه بسیار جذاب و زیبا است. من مانند بسیاری از Lexie را دوست داشتم، چون فکر می کنم این است که چگونه یک زن باید باشد، پر از جذابیت و محبت باشد. خوب، و جرمی قطعا مردی است که هر زن رویاهایی دارد ... آماده برای رفتن به ماه و برگشت برای نزدیک شدن به عشقش. من فکر کردم که حل مسحور ارواح بسیار هیجان انگیز تر از آن بود، اما پایان دادن به کتاب موفق شد که من را گریه کند، بنابراین واقعا مهم نیست که چطور روح پایان می یابد. به هر حال، مطمئن هستم که دفعه بعد که میخواهم یک کتاب جدید بخرم، این یک نوشتهی نیکلاس اسپارکس است. :)

مشاهده لینک اصلی
رمان معتبر واقعی توسط نیکلاس اسپارکس یک کتاب بسیار خوب بود. اگرچه چندین فصل برای به دست آوردن ذهن شما درگیر می شود، چه اتفاقی می افتد؟ چه اتفاقی افتاده؟ ، این کتاب تورنتر صفحه ای از آنجا است. این تا زمانی که جمله آخر بسیار ضعیف بود حدس زدم. من بسیاری از کتاب های دیگر Sparks را خوانده ام و این کتاب چیزی خاص است. من اعتقاد دارم که این کتاب به یک داستان می گوید که در بسیاری از کتاب های دیگرش واقعا می تواند رخ دهد. این داستان یک قطعه ای از داستان با اژدها و ارواح نیست بلکه طعم واقعیت است که آن را بسیار قابل اعتماد می سازد. این قلب من را لمس کرد اگر دوست دارید رمان های دیگر خود را مانند دفترچه یادداشت یا پیاده روی به یاد داشته باشید، شما قطعا از این یکی لذت ببرید. حتی اگر هرگز یکی از داستانهایش را برداشتید، توصیه میکنم این کار را انجام دهید. این به درد بخور نمیرسد.

مشاهده لینک اصلی
Solid 3.5 stars در نهایت آن چیزی را که من در کتابهای نیکلاس اسپارکس می خواهم انجام دادم و به من لبخند می زد. من این کتاب را دو بار قبل از این کتاب شروع کردم و فقط می توانستم فراتر از فصل های اول زندگی ادامه پیدا کند (این سومین بار من بود و آخرین تلاش من برای گرفتن به آن) اولین 100 صفحه واقعا برای من سخت بود زیرا آن را با بسیاری از عناصر علمی که من شخصا طرفدار آن نیست، درگیر میشوم. وقتی جرمی با Lexie ملاقات می کند، شروع به انتخاب می کند و (مانند بسیاری از کتاب های نیکلاس اسپارکس) واقعا اعتیاد پیدا کرد. حدود 300 صفحه در آن شروع به عقب انداختن برای من است. من می گویم این احتمالا رمان من کمترین مورد علاقه او است، زیرا آن را بسیار مبتنی بر علم بود و آن را به من طولانی برای به دست آوردن آن. اما همه در پایان من ساخته شده لبخند و این چیزی است که من برای آن زمانی که آن را برداشتم، معامله شدم.

مشاهده لینک اصلی
من از این کتاب بسیار با توجه به تنظیم کشور لذت می بردم. در ابتدا فصل، من نمی توانستم با تمام شخصیت های شرکت کننده در استودیو تلویزیونی ارتباط برقرار کنم تا جرمیس به شهر کوچکی حرکت کند. من احساس می کنم که این یک امتیاز 5 ستاره محسوب می شود، زیرا واقعا عشق جوان بالغ را به طور کامل بالغ می کند و هر کس دیگری را خالی می کند! با این گفتن، لسی یک شخصیت خوب بود، اما احساس کرد که او به دلیل ارتباطش با آنها نتوانست به او بفهماند؛ چرا که او همچنان به عقب برگشت.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب باورم کن


 کتاب اوژنی گرانده
 کتاب برهوت عشق
 کتاب مون بزرگ
 کتاب عشق اول: و دیگر نوشته ها
 کتاب هزار درنا
 کتاب باورم کن