کتاب انتخاب

اثر نیکلاس اسپارکس از انتشارات پوینده - مترجم: ناهید کبیری-عاشقانه ها

به نقل از نشریه نیویورک تایمز، اکنون سال‌هاست که کتاب‌های نیکولاس اسپارکس به عنوان پرفروش‌ترین کتاب‌های روز آمریکا برگزیده می‌شود. او با داستان‌های زیبا و تاثیرگذاری که می‌نویسد مخاطبان خویش را به شدت درگیر و محسور فضای داستان می‌کند. رمان جدید او انتخاب کلنجاری است میان یک عشق و ناگزیری از دست دادن آن و ضرورت انتخابی که... هیچکس را هرگز مباد!


خرید کتاب انتخاب
جستجوی کتاب انتخاب در گودریدز

معرفی کتاب انتخاب از نگاه کاربران
بخش دوم واقعا خوب و غمگین بود. انتظار نداشت پایان.

مشاهده لینک اصلی
مه! حالا برای فیلم آماده هستم =)

مشاهده لینک اصلی
Sparks واقعا من را از دست داده است، مرد. من فقط در انتهای کتابهایش احساس خستگی احساسی میکنم. نه ازMY HEART از لحاظ روحی و روحی من احساس خستگی کرده است، بلکه به جای آن، این شخصیت ها منفجر می شوند و من به شدت احساس می کنم که احساساتشان را در مورد آنها ترسیم کنم.

مشاهده لینک اصلی
@ تا کی ما واقعا آماده ایم برای عشق واقعی برویم؟

مشاهده لینک اصلی
OMG. در نهایت Ive پایان خوبی برای آقای Sparks خواند. من قبلا چند فیلم بر اساس رمان هایم تماشا کرده ام و خواندن پیاده روی به یاد داشته باشید که تمام پایانات تراژدی را در نظر دارم زیرا فکر می کنم عشق با زمان تغییر می کند، بنابراین او تصمیم می گیرد که عصای خود را با مرگ تلف کند. من فکر می کنم آقای اسپارک کار خوبی در این رمان انجام داد با استفاده از مکانیسم دفاع شخصی از اجتناب از آن. من نوعی مانند Travis، گابوی و سوفیا .. بخش اول شگفت انگیز بود، اما امیدها من با بخش دوم می افتد. امیدوار بودم جزئیات زیادی در مورد کویین و نحوه برخورد او با گابوی بدانم. رتبه من سه و نیم ستاره است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب انتخاب


 کتاب خیانت
 کتاب زبان گل ها
 کتاب مرد است و احساسش
 کتاب بازگشت در غروب
 کتاب هرگز فراموشت نخواهم کرد
 کتاب زن سی ساله