کتاب آهنگ عشق

اثر آندره ژید از انتشارات قطره - مترجم: علی اصغر سعیدی-عاشقانه ها

La Symphonie pastorale یک رمان فرانسوی است که توسط آندره گید منتشر شده در سال 1919 منتشر شده است. این مربوط به یک کشیش است که یک دختر جوان کور را تصویب می کند که دخترش، شارلوت، گرترود را می نامد. این عنوان به سمفونی ششم Beethovens (همچنین به عنوان سمفونی Pastoral شناخته می شود) است که کشیش گرترود را می شنود. این نیز به صاحب نظران سمفونی با گرترود اشاره دارد. همسر او، آملی، از استقرار گرترود خشمگین است؛ زیرا کشیش توجه بیشتری نسبت به گرتودات نسبت به پنج فرزند خود دارد. او تلاش می کند تا او را به رسمیت شناختن ماهیت واقعی احساسات او برای زن جوان در مراقبت از او تشویق کند. توانایی او برای دیدن با نابینایی کشیش در این رابطه متضاد است و خواننده از او دعوت می شود تا او را در مورد ناسازگاری فکری اش قضاوت کند. به عنوان یک مرد مذهبی، کشیش کتاب مقدس را بسیار جدی میگیرد و با محافظت از مفهوم گناه، به حفظ بی گناهی گرترود می پردازد. زمانی که پسر بزرگش ژاک، که در مورد سن همان گرترود است، می خواهد با او ازدواج کند و کشیش حسادت می کند و با وجود این واقعیت که ژاک کاملا در عشق اوست، رد می شود.


خرید کتاب آهنگ عشق
جستجوی کتاب آهنگ عشق در گودریدز

معرفی کتاب آهنگ عشق از نگاه کاربران
اولین بار است که از آندره ژید کتاب میخوانم و از نظرم با تمامی کتابهایی که تا بحال از نویسنده های مشهور دیگر خوانده ام متفاوت بود. جملاتی که از انجیل لابلای روایت داستان گفته میشد و تاکید نویسنده بر تفسیر و برداشت صحیح آنها، جالب توجه بود!
داستان نیز روایت ساده ای دارد که از زبان نقش اول داستان بیان میشود.
خواننده قبل از راوی پی به نقطه ی عطف داستان میبرد ولی به نظرم گره گشایی داستان کمی عجولانه بود. بدین معنا که میزان درک کاراکتر ( دختر نابینا ) و تصمیمی که میگیرد نسبت به وضعیتی که داشته دور از انتظار است.

ناگفته نماند که داستان درباره ی آموزش و تعلیم دختری نابیناست که از بدو تولد تا نوجوانی یا شاید هم جوانی جدا از اجتماع بزرگ شده و حتی قادر به درک محیط اطراف و صحبت کردن نمیباشد و کشیش سرپرستی او را برخلاف میل همسر و فرزندانش به عهده میگیرد...


پ.ن: شدت و سرعت تغییرات دخترک نابینا از این رو برایم دور از انتظار بود که در مورد اینگونه افراد و میزان پیشرفتشان در یادگیری متونی را از قبل خوانده ام.

مشاهده لینک اصلی
به‌نظرم (و براساسِ چندکتابی که ازش خوانده‌ام) ژید دچارِ نوعی پادرهواییِ مذهبی بوده.‏ یک‌جور (به تعبیرِ من) مالیخولیای کیشی. نمی‌دانم این‌که حسِّ بدی به ژید (به عنوانِ نویسنده‌ی این آثار) پیدا کرده‌ام، نشانه‌ی موفّقیّتِ او در داستان‌هایش است، یا عدمِ موفّقیّت. در عینِ حال، نمی‌توانم از کنارِ ترجمه‌ی وزین و بسیارخوبِ این کتاب به آسانی بگذرم.‏

مشاهده لینک اصلی
La symphonie pastorale یک رمان است که نمی دانم چی فکر کنم. مقدار زیادی از شایستگی ها وجود دارد. نوشتن Gideâ € ™ ثانیه، به طور معمول، برجسته است. رمانتیک در اطراف یک کشیش کشوری است که موافق مراقبت از یک دختر کور به نام گرترود است. آنها یک نوع زندگی کامل زندگی می کنند، زندگی و شکل گیری معنوی آن به طور کامل به او وابسته است. متاسفانه، ژاک، بیشتر مناسب او سن، نیز در عشق با گرترود می افتد. کشیش تلاش می کند تا خود را برای مناسب بودن ژاک مورد قضاوت قرار دهد، اما سخت نیست که ببیند که چگونه احساسات خود را ابراز قضاوت او می کند. او معتقد است که او تا حدودی سخت و سخت است و ذهن او با قلب او تغذیه نمی شود. او در حال تبدیل شدن به سنت گرایی و سنت گرایی است. او با انتخاب از دکترین مسیحی، به من دروغ می گوید. \"چه چیزی را دوست دارد؟\" من پایان نخواهم داد. این یک رمان بسیار خوب است و انگیزه های پیچیده و افراد را در یک محیط منحصر به فرد بررسی می کند. توسعه شخصیت Gideâ € ™ ثانیه، به طور معمول، فوق العاده قوی است. داستان، با این حال، باعث ناراحتی من شد. این آسان است که انگیزه های کشیش را بیش از آنکه جوانتر است و به طور کامل وابسته به او است، بی اعتبار کنید. نظرات دیگر من اینجا را ببینید!

مشاهده لینک اصلی
این کتاب توسط معلم ادبیات ما به عنوان بخشی از آماده سازی مدرک لیسانس ما در ترمینال L. توصیه شده است. من هرگز به خواندن این رمان، من تصمیم گرفتم قرار دادن در خواندن آن در طول این vacances.La سمفونی معنوی به عنوان آندره ژید © نیست یک رمان اما اتیلن sotie، اولین رمان خود را او گفت است که جعل که او در سال 1925. پر © درمان از رمان لس مصنوعی منتشر شده -Monnayeurs خواننده این امکان را به خواندن © مجله جعل تقسیم شده است به عنوان © سمفونی معنوی در دو جزوات است. کنید: http: این اتیلن sotie پوشش © © الکترونیکی قطر در ژان شلومبرگر که © ژید در 1908 با جدید française نظر (NRF) اطلاعات بیشتر از اینجا تاسیس شده است //lillyetzoeselivrent.weebly.com ...

مشاهده لینک اصلی
شاهکار! سالهاست که این کتاب را خوانده ام و هنوز هم بخشی از مورد علاقه ام است. Gide حساسیت بزرگی را نشان می دهد، زندگی در چشم یک دختر کور را نشان می دهد و او را به کوچکترین جزئیات آنچه که در آن می بیند، توصیف می کند. این یک کتاب است که در ذهن باقی می ماند بسیار طولانی تر از یک بار به پایان رسید، من هنوز اغلب استعاره را به یاد می آورم که در آن او سعی کرد رنگ با اشاره به ملودی ها آلات موسیقی این کتاب به من آموخته است که زندگی با چشم، اما به ویژه با قلب دیده نمی شود. چه چیزی باید بگویم دوباره! من داستان و متن را تحسین می کنم. برای خواندن با صدای بلند

مشاهده لینک اصلی
من سمفونی Pastoral را به عنوان بخشی از مطالعه خودم در مورد ساختار و نوشته نوئل مطالعه کردم. سمفونی Pastoral یک قطعه زیبا و یک مطالعه ارزشمند است. نوشتن ممکن است به خواننده های مدرن (مانند شبیه نوبت پیچ) به نظر برسد و خوانندگان که این جواهر را تحویل می دهند، کار خود را انجام می دهند. خواندن آن ارزشمند است، حتی بیشتر برای کسانی که علاقه مند به توسعه حالت، جو، تن و شخصیت.

مشاهده لینک اصلی
من ممکن است کل مسئله فلسفی را درک نکنم، اما با این وجود از خواندن من، به ویژه شروع کردم. سبک بسیار خوب است و ساخته و کار کرده است. شرح مکان هایی که داستان اتفاق می افتد، یادآور رمان رشته La Mare au Diable توسط Georges Sand است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب آهنگ عشق


 کتاب ستون دنیایم باش
 کتاب اگنس
 کتاب دریاچه
 کتاب مارچ
 کتاب از “آ” به “خ”
 کتاب خواهران همینگوی